Hamileyim ama mide sorunum var :(

naz_06

Naz_ysn
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
138
2
41
Kızlar merhaba ben size bişey sorucam. Hamile olduğumu öğrenmeden 3 hafta önce mide şikayetinden doktora gittim gastrıt var bende ilaç verdi ama hiç kullanmadım hamileyimdir diye neyse şimdi hamile olduğumu biliyorum ve inanılmaz midem yanıyor. Özellikle kahvaltı yaptıktan sonra oluyor sizce mide rahatsızlığımdan mı yoksa hamilelikle mi alakalı bu mide yanması bazen dayanamıyorum inanılmaz yanıyo :KK43: :uhm:

Kızlar merhaba ben size bişey sorucam. Hamile olduğumu öğrenmeden 3 hafta önce mide şikayetinden doktora gittim gastrıt var bende ilaç verdi ama hiç kullanmadım hamileyimdir diye neyse şimdi hamile olduğumu biliyorum ve inanılmaz midem yanıyor. Özellikle kahvaltı yaptıktan sonra oluyor sizce mide rahatsızlığımdan mı yoksa hamilelikle mi alakalı bu mide yanması bazen dayanamıyorum inanılmaz yanıyo :KK43: :uhm:

canım benım gecmiş olsun....
onceden bole bı sıkayetın yoksa ve hamıle olduktan sonra basladıysa hamılelıktendır...
ben dede oluo mıde yanması...kahvaltıdan sonra daha cok oluo basen...bana talcıd werdı dr onu kullanıorum...gunde 1 tane falan alıorum...yada kullanmıcam dersen soguk 2 yudum sut iç oda ıı gelıor canım...gecmış olsun... :nazar:

Çok teşekkür ederim canım sağol ilgin için. Olmadı pazartesi bi doktora gideyim dayanamıyorum çünkü ewt annemde süt iç demişti pek sevmem ama mecbur içicem artık :)

Hamilelikte, özellikle son aylarda çok sık görülen bir şikayet mide yanması... Büyüyen rahimden dolayı mide küçülüyor ve gazlar yemek borusuna kaçıyor.. Felaket bişey... Bende arada yaşıyorum. Doktor tavsiyesiyle Rennie Duo diye bir şurup kullanıyorum... ilk içtiğinde hemen etkisini gösteriyor. Etkisi çabuk geçmese çok daha iyi olacak ama benim kurtarıcım diyebilirim...

Sende doktoruna söyle uygun bir ilaç yazsın... Yoksa hiç çekilmiyor...
Geçmiş olsun...

X