Hamileyim ama korkuyorum

Merve667

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2019
41
10
27
Selam,

Ben suan 4 bucuk haftalik hamileyim. 4 yasimda kizim var. Benim asiri kusma fobim var hayatimdada zaten 3/4 kez kusmusumdur geneliklede korkudan midem bulanir hayatimda bulanirsa. Simdi kizimda hic bulantim kusmam vs olmadi. Simdide tir tir titriyorum korkudan acaba bulantim olurmu acaba kusarmiyim diye yardim edebilirmisiniz

Hayırlı olsun
Kusacaksan da kus canım neden kendini heder ediyorsun çocuğu da dert sahibi ediyorsun…
Çocukta annem kusacak mı kustu mu diye kendini mi heder etsin

Doğmamış bebeğe don biçilmez, kusma felan olursa çaresine bakılır

Öncelikle seni çok iyi anlıyorum şöyle düşün bunu yaşama ihtimalin ne olursa olsun var eğer olursa aç karına nohut ya da taze zencefil çok iyi geliyor ya da doktor bulantı için hap ta veriyor kendini hiç strese sokma tatlıım

Hamileler için bulanti bileklikleri var ama doktora gidip ilaç alabilirsin kusma için veriyolar

Hamileler için bulanti bileklikleri var ama doktora gidip ilaç alabilirsin kusma için veriyolar
Tamam
super ben bir sorim
Ben pazartesi kan aldircam
ozaman korkumu soyleyip simdiden haplarimi alim
diyprum
dursun kosede

Kizimdada oyleydim biliyormusun ilk 6 haftasinda tir tir titrerdim korkudanki ha basladi baslicak diye dahada middm bulanirdi korkudan hahaha ama bulanmadi hic cok sukur
Hadi inşallah bunda da öyle olsun hiç bir konuda sıkıntı çekme

Rica ederim , bu dönemde sana en uzak olması gereken şey stres keyfine bak çok güzel bir dönemdesin
ayin 19sinda 1 haftalik tatile gidicez ondanda biraz korktum tam ozamana denk gelirse diyede baya stress yaptim ama bir yandanda belki kafami bosaltmaya yardim eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…