Hamileyim ama Korkuyorum - ACİL

pashas_angel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2009
5
0
37
Arkadaşlar öncelikle hepinize merhabalar.
Ben 8 haftalık hamileyim. Ama kahverengimsi bir leke gördüm. Çok korkuyorum. Lütfen aranızda bu durumla karşılaşanlar varsa bana acil cevap yazsınlar. Şimdiden tşekkürler.

Benimde ilk zamanlar kanamam olmuştu büyük ihtimalle yerleşme olduğu için kanıyordur.Leke kırmızı olmadığı müddetçe korkma ama bu demek değil ki doktoruna danışma muhakkak söyle ilaç verebilir ben progestan kullandım 3 ay doldurana kadar...Korkmana gerek yok.:teselli:

bence dr.unla konuş cnm
progestan ilaç verebilir yada tekrar muayene etmek isteyebilir
geçmiş olsun

lekelenme ne ki benim kanamam oldu,parça düşürdüm ama bebişimi kaybetmedim.sen canını sıkma bence ama bi doktora git her ihtimale karşı benim 7.ve 8.haftakarımda olmuştu.

slm canım bende 8 haftalık hamileyim benim 5 haftadan beri gelio kahverengikanama sadece ağır kaldırmıyorum bişiy olmaz merak etme ola caksada engel olamazsın zaten

Canım düşük tehdidi.Hemen yat.Sadece tuvalete kalk.Aynı sorunu bende yaşıyorum.Ben daha 6 haftalık hamileyim.Ama insan leke yada kan görünce çok korkuyor ve çok çaresiz kalıyor.Allah yardımcımız olsun.Bebeklerimizi sağsalim kucağımıza almayı nasip etsin.

canım korkma yerleşiyordur muhtemelen genelde herkeste oluyor ama sen yinede ağır kaldırma genelde dinlen ve yüksek bir yere asla ulaşmaya çalışma

Kızlar hepinize çok teşekkür ediyorum ilginiz için. İçimi rahatlattınız. İyiki buraya üye olmuşum ...

Benim de ilk 3 ay kahverengi lekelenmem ve kanamam olmustu.Bu yerleşme kanaması da olabilir düşük riski de. Bana doktorum düşük riski için jel vermişti ve bol bol dinlen yat demişti.Sen doktoruna da danışmayı ihmal etme her ihtimale karşı.
Bebeğini sağlıkla kucağına almanı dilerim...

bencede korma bende şuan 28+2 haftalık gebeyim ilk haftalarımda benişmde olmuştu ayrıca kuzenim ilk 2 ay düzenli adet bile görmüştü şimdi sağlıklı bi kızı var , ssadece ağı kaldırmamaya dikkat et dinlen bol bol . inş bebeğini sağlıkla kucağına alırsın.(tabi bende )

cnm korkma sakin hamilleigin ilk gunlerinde kahverengi leke olabilir siddetli kanama olmadikca yerlesme kanamasidir ama yinede dusuk riski var demektir o yuzden hareketlerine dikkat et elinden geldigince ayagini yukariya uzatip uzan ilk uy ay dikkat et rabbim saglikla bebisini kucagina almayi nasip etsin isallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…