hamileyim ama kasıklarıma sancı giriyor.....

kxixymetlim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2008
151
3
merhaba kızlar.dr söylemedi ama benim hesaplarıma göre 7 haftalık hamileyim geçen hafta dr a gittiğimde yalnızca keseyi gördük bebeği göremedik.bu hafta gidip göreceğiz inşallah ama ara ara kasıklarıma sancı giriyor batma şeklinde.lekelenme falan yok ama korkuyorum bu durum normal mi?size de böyle olmuş muydu?

merhaba kızlar.dr söylemedi ama benim hesaplarıma göre 7 haftalık hamileyim geçen hafta dr a gittiğimde yalnızca keseyi gördük bebeği göremedik.bu hafta gidip göreceğiz inşallah ama ara ara kasıklarıma sancı giriyor batma şeklinde.lekelenme falan yok ama korkuyorum bu durum normal mi?size de böyle olmuş muydu?

Normal canım hiç stres yapma. Rahim bebeğine hazırlanmak için genişliyor ve genişledikçe kasların böyle geriliyor. Lekelenme kanama gibi bir durum olmadığı sürece korkulacak birşey yok:teselli:

normal canım korkma benım 5 haftalıktı kese yoktu tek taraflı batma ve 4 gun kavrengı leke vardı dış gebelık denıldı korkma sen ıçını ferah tut vucut doguma hazırlıyor rahım genıslıyor onun agrısı 3 ay olurmus o zamn ılk benı dusuk dedıler dr boyle anlatmıstı

bende iki aylıkken böyle olmuştuhemen doktora gittim önceki gün biraz fazla yürümüştüm.doktor ondan olmuş olabilir demişti normal canım kendine stres yapma

bitanem geçmiş olsun vede kutlarım.benim dr bana "eğer yeterince su içmezsen sancın ağrın olabilir bebek susuz kalırsa düşük tehlikeside oluyo"demişti sen sürekli bol bol su tüket iyi olursun inşllh....:CüvCüv:a.s.

arkadaşım idrar testi de yaptır idrar yollarında iltihap da olabilir ama önemli diil okadar bol su içerek geçirebillrsin umarım önemli bişe diildir:)

canim gebeliigin daha cok yeni ara ara kasik batmalarin olur bunlar normaldir ..ama cok siddetli ve kanamali olurs amutlaka dr a git ihmal etme...

Canım bende de oldu bu sancılar hem de yoğun şekilde. Erken gebelikte gayet normal olduğunu söylemişti hekimim.. Bu arada hayırlısı olsun inşallah...

normal cnm normal hatta eger olmuyosa kork dedi doktor benim çok şiddetliydi özellikle sag kasıgım ama geçti çok şükür eger çok olyosa minoset yada parol iç

X