Hamileyim Ama Hala Meleğimi Göremedim

balxixmsultan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2008
5
0
selam herkeze ben yeni hamileyim.son adet dönemim 11 şubattı 1 kaç gün geçti test yaptırdım hamile çıktım ama değerim 178 çıktı yani yeni gebelik dedi doktor.1 hafta sonra tekrar gittim doktora ultrasyonda yine çıkmadı benim ufaklık doktorum normal dedi ama ben göremediğim için tedirgin oldum.bu hafta yine gideceğim umarım mercimeğimi görebilirim.bu sırada doktorum düşük tehlikesi olmasın diye vajinal muayene etmedi.bu konuda benimle bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim a.s

balımsultan ne kadarlık hamilesin 5.haftadan sonra hamilelik kesesini görebiliyosun ve 8. haftada kalp atışlarını duyabilirsin eğer vajinal ultrasonla bakarsa daha erken görülebiliyo ama benim doktorumda beklememi istemişti vajinal bakmamıştı

Canım benim kafanı takma hiç benimde öyle olmuştu adetim 3 gün geçtiğinde test yapmıştım hamileydim ama yeni bi gebelikti ultrasonda alttan bakılmasına rağmen görememişti doktor. Bende senin gibi tedirgin olmuştum hatta bi haffta aralıklarla gittim 8 haftalıkken görmüştüm bebeğimi şuan 21 haftalık hamileyim ve allaha şükür bebeğim çok iyi sen moralini yüksek tut allahın izniyle yakında görücen bebeğini

normal canim bende adetim 3 gun gecince kan testi yaptirdim hamile ciktim 1 hafta sonra usuttugum icin normal doktora gittim kan sonucuma bakti ve degerin cok dusuk dis gebelik olma ihtimali var dedi
istersen hemen bi dogum doktoruna gitmemi soyledi ben 2 hafta sonra gidecektim doktor oyle deyince hemen gittim karindan bakti birde altdan bakti vee bebisimi gorduk cok tedirgin olmustum
bence hic korkma daha o cok kucuk gorememis olabilirsiniz

seni anlıyorum canım benimde son adet tarihim 11 şubat ben edet olucam diye daha dün sabah evde test yaptım pozitif kan verdim sonuç yarın sabah belli olacak vajinal muayene nokta kadar bişey gördü doktor ama kan sonucunu almadan kesin bişey söyleyemem dedi.insanın aklına herşey geliyor inşallah hiçbiimizde sorun yoktur

cnm benim merak etme benim 5+5 haftalıkken kese gözüktü daha çok erken olduğu için bebek yeni oluşmaya baslamış dedi 8 haftalık olduğundada kalp atışları için gitcem.

X