hamileyim ama geğirtim çok fazla

bengideniz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2008
2
0
arkadaşlar ya ben 8 haftalık hamileyim.hamile olduğumu 5 haftalıkken adet geçikmesi sayesinde öğrendim.başlarda hiç rahatsız değildim ama şimdi midem yanıyo şişiyo ve geğirmek zorunda kalıyorum geğiremezsemde çok rahatsız oluyorum.mide bulantısı pek yok.bide aldığım follik asit beni benden çıkarıyo.neler tavsiye edersiniz.dr normal zamanla geçerde geçmeyebilrde diyo ama çekilecek gibi değil.bide ğöğüslerim acaip ağrıyo bazen bunun yüzünden yatamıyorum.

canım bu belirtiler normal oalcaka tabi,ama geyirmeyi hiç duymamıştım doğrusu,hayırlı olsun bebişin

canım gaz birikiyo demekki midende geğirmeyle gazı dışarı çıkardığın için rahatlıyorsun çünkü aynı durumu bende son aylarda çok çektim geğirince rahalıyordum soda yardımcı oluyo :)) sabret herşey bebeklerimiz için onlar sağlıklı olsunda demi ama

eee annesi bunlar da onun cilveleri gazı çıkarabildiğine dua et bence çıkaramazsan daha fena mide yanmasına ayva iyi geliyor

canım ben 9 aylık oldum hala devam ediyor uykumdan uyanıyorum bazen kurbağaya döndüm :)belli bir süreden sonra etrafındakilerde alışıyor o yüzden sıkma canını

X