hamileyim ALLAH'IM sana şükürler olsun

fusion48

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2009
24
0
42
Arkadaşlar hamileyim 4 haftalık.İnanaıyorum hala ilk bebeğim.Rabbim olmayan herkese nasip etsin.....:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

Allah analı babalı büyütsün inş.. sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin..

Gözün aydın allah analı babalı büyütsün hayırlı ve sağlıklı bir evlat versin allah bizlerede dua et darısı başımıza...........

Tebrik ederim canım.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ve tüm isteyenlere tattırsın.hamile olduğumu öğrendiğim günden beri hep dua ediyorum Rabbim isteyenlerede versin diye sizlerde dua edin.İnanıyorumki Allah ona açılan elleri asla geri çevirmez niyetlerimizin kabul olmasını diliyorum.gözün aydın tekrardan...

hayırlı olsun canım .Allah analı babalı büyütsün.Allah bizim gibi 5 senedir bekleyenlere de verir inşallah

tebrikler canım..rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinn..

tebrikler canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin.darısı başımıza

3 senelik evliyim 2 senedir bebişimz olsun diye uğraşıyorduk,doktorlar çoçuğuz olmaz tüp bebek dediği gün yıkıldım ama ümüdümü yitirmedim.Tüp bebek için hormon tetleri olurken iki tahlil arası 8 haftalık hamile olduğumu öğrendim, doktor bile şaşırdı.Yüce Rabbim ol dedi ve bebiş oldu,doktorların olumsuz fikirlerine rağmen . Allah çoçuk isteyen herkese çoçuk verir inşallah çok güzel bir duygu...

canım ya nesenı anlıyabılıyorum emınım ıcın ıcıne sıgmıyordur bıan once bebegını kucagına almak ıstıyorsundur :) rabbım saglıklı bebek versın hayırlısıyla bebegını kucagına alırsın inş tbrk :)

Merhaba arkadaşlar kulübe yeni katıldım ve bende 4 haftalık hamileyim.çokta heyecanlıyım Allah herkese nasip etsin inşallah...

tebrik ederim canım Allah hayırlı etsin sağlıcakla alırsın inşallah bebeğini kucağına
darısı diğer isteyen arkadaşlarımın başına inşallah

bende 4,5 haftalık hamileyimmm teyzeleriiii ama ona bişe olcak olcak die ödüm kopuyoo psikolojim bozluyo:KK43:: çok üzgünüm: bide kasıklarım arara sansı yapıyo ve yemek yiyomm kıslar morel verin bana

bende 4,5 haftalık hamileyimmm teyzeleriiii ama ona bişe olcak olcak die ödüm kopuyoo psikolojim bozluyo:KK43:: çok üzgünüm: bide kasıklarım arara sansı yapıyo ve yemek yiyomm kıslar morel verin bana
canım moralini yüksek tut kontrollerini ihmal etme,olmadı sağlık ocaklarına kayıdını yaptır(3.aydan sonra)kendine dikkat et ağır falan kaldırma beslenmene dikkat et.kitap oku bilgisayar karşısında fazla kalma.kusura bakma başını ağrıttım.herşey gönlünce olsun.
Bu arada topik sahibi ve tüm hamileleri tebrik ederim.Rabbim sağlıkla kavuşmak nasib etsin bebişlerinize.

burcu ve furjkanın cici annesi morelin ve desteğin için teşekkür edrim bütün anne karnındaki bebeişler sağlı dünya gelsin

Son düzenleyen: Moderatör:
X