hamileyim adet günümde lekelenme

greathopes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2009
269
15
6 hafta 6 günlük hamileyim dün normalde adet günümdü.çok hafif pembe lekelenme oldu.çok korktum.acaba bir problem mi var yoksa adt olamayaınca vücudun verdiği bir tepki mi?lütfen acil cevap

canım genelde hamilelikte kanama veya leke de doktora gitmen gerekir.ihmal etme sakın.bence hemen doktora görün.önemli bir şey olabilir.benim ilk bebeğimi kaybetmeden önce bir damla açık renk lekelenme olmuştu.sakın ihmal etme.umarım önemli bir şey yoktur.

muhtemelen plesanta oluşuyor , bu sırada kanama olması olabilirmiş bazılarında dokorunla konuş canım gecmiş olsun

yerleşme kanamasıdır büyük ihtimalle cnm
ama dr.unumutlaka haberdar et
progestan verebilir yada muayene etmek isteyebilir

dünkü pembe lekelenme akıntıyla birlikteydi salyamsı içinde pembelik vardı bugün de kahverengi kılcal damar gördüm.bu ne oluyo şimdi?

Canım hemen doktora git bu önemsiz bir durumda olabilir ama ciddide olabilir..a.s.

bu yaşadıklarıma benzer şeyler yaşayan yok mu?doktorla randevum çarşamba günü tel.meşgul.ulaşamıyorum.moralim çok kötü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…