Hamilesi

hanmeli

bebekli anne zayıflıyor :)
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2013
5.283
5.270
Kızlar daha çok erken biliyorum ama sormak istedim
Sol kasığımda ara ara batmalar hissediyorum sağ gözüm sürekli pıt pıt diye atıyor sanki...
Bi de gazım varmış gibi bi ağrım var tam emin değilim ama gaz Yapıcı bir şey yemiyorum bugünleri Oruç tutuyorum çünkü... Bunlar hamilelik belirtisi midir? Bat 10kasım daha baya da var...

Kızlar kasıklarının az üstünde müthiş bi acı var ya nedir bu bi bileniniz yok mu??

Kızlar daha çok erken biliyorum ama sormak istedim
Sol kasığımda ara ara batmalar hissediyorum sağ gözüm sürekli pıt pıt diye atıyor sanki...
Bi de gazım varmış gibi bi ağrım var tam emin değilim ama gaz Yapıcı bir şey yemiyorum bugünleri Oruç tutuyorum çünkü... Bunlar hamilelik belirtisi midir? Bat 10kasım daha baya da var...
benim bat 15 kasım. gecikme yaşamazsam tabi. çünkü benim reglim kafasına göre takılıyor. ama bu ay soğan kürü yapıyorum. bende de sol kasıkta batma var bacağa kadar uzanan. zaman geçmek bilmiyor. seni anlıyorum. vücudumuzu çok aşırı dinliyoruz. aslında yapmamız gerekiyor ama elimizde değil.

Belki yumurtlama belirtileri yasamissindir bacim....
Dediklerin hamilelik belirtilerinden olabilecegi gibi ayni zamanda yumurtlama belirtilerinden de olabilir ♥♥♥

Evet bu ay ilk defa böyle oldum ve yumurtlama haftam bugün bitti bugün daha çok acı Ağrı var... Bendede yumurtlamadım olsa gerek ah keşke hamile olsam ki nerdeeeeeee... Hayırlısı olsun ya

Evet bu ay ilk defa böyle oldum ve yumurtlama haftam bugün bitti bugün daha çok acı Ağrı var... Bendede yumurtlamadım olsa gerek ah keşke hamile olsam ki nerdeeeeeee... Hayırlısı olsun ya
evet bende de öyle oluyor. yumurtlamadığım ay hem adet belirtilerim 15 gün önceden başlıyor hemde adetim gecikiyor.

X