Hamilemiyimm

nurpapatya_

Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2023
23
0
Merhabalar. Eşimle en son ilişkimizin üzerinden 13 gün geçti. Ben doğum kontrol hapıyla eşim geri çekilmeyle korunuyor. Hap içmeyi unuttuğum bir gün olmadı ama her gün aynı saatte içemiyorum. Hepsini akşam 9 10 buçuk arası içtim. Eşim de hiç içime boşalmadı. En son hapı 21 mayısta içtim dün adet olmam gerekiyordu hala olmadım. Sizce hamile miyimmm

Merhabalar. Eşimle en son ilişkimizin üzerinden 13 gün geçti. Ben doğum kontrol hapıyla eşim geri çekilmeyle korunuyor. Hap içmeyi unuttuğum bir gün olmadı ama her gün aynı saatte içemiyorum. Hepsini akşam 9 10 buçuk arası içtim. Eşim de hiç içime boşalmadı. En son hapı 21 mayısta içtim dün adet olmam gerekiyordu hala olmadım. Sizce hamile miyimmm
merhaba erken gebelik testi ile kontrol sağlayabilirsiniz

Her adetimden önce gelen beyaz renkli su kıvamında bazen de bi tık daha koyu kıvamlı olan akıntım var şu an. Göğüslerim de her adet öncesi ağrıdığı gibi ağrıdı ve geçti. Bunlar gebelik belirtisi sayılabilir mi
kesinlikle sayılabilir birebir adet olacakmış hissi oluyor hatta ama olmuyorsunuz hayırlı sonuçlarınızı bekliyorum

Birkaç gün oynama olabilir, çok sorun değil aslında. Ama alarm kurun aynı saatte için muhakkak, 15 dakika falan oynar illaki ama saat geçirmeyin

Anladim ama haplar bazen gecikme yapabiliyor benim 1 hafta falan gelmedigide oluyordu hala da öle bazen 3 gün bazen 4 gün sonra geliyor vücut anca alışıyor
Ben hamile olduğumu pek sanmıyorum çünkü doğum kontrol hapı kullanmadığım dönemlerde de eşim geri çekiliyordu ve hiç hamile kalmadım. Sadece hap kullandığım hâlde adet olmamam beni endişelendirdi

Ben hamile olduğumu pek sanmıyorum çünkü doğum kontrol hapı kullanmadığım dönemlerde de eşim geri çekiliyordu ve hiç hamile kalmadım. Sadece hap kullandığım hâlde adet olmamam beni endişelendirdi
Anlıyorum dediği gibi haplar gecikme yapabiliyor

X