Gebeliğe Hazırlık hamilemiyimdir sizce???* nolur cvb yazın

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

sumisali35.5

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2008
62
2
38
Kizlar reglim 3 gün gecti bugün gebelik testi aldim eczaneden adi toyo mu ne.ikinci çigi silik çikti.hamilemiyimdir.inşallah boş gebelik falan değildir.normal sağlikli bi gebelik olur.inşallah hamileyimdir

ilaç kullanıyor musun hamilelik için canım.bende geçenlerde kendimihamile sandım ama ilaçtanmış.ama kullanmadıysan hiç bişy büyük ihtimalle hamişsin.hayırlısı olsun.öptüm

Ya idrar testi kesin cewap verdiginden eminim birazcık ta olsa ya . bende kısmen hamilesin biraz daha bekle ama tabiki en önemli yol kan testidir.

Kizlar reglim 3 gün gecti bugün gebelik testi aldim eczaneden adi toyo mu ne.ikinci çigi silik çikti.hamilemiyimdir.inşallah boş gebelik falan değildir.normal sağlikli bi gebelik olur.inşallah hamileyimdir

canm öncelikle hayırlı olsn bence hamilesn eger daha önceleri böle olaylar başına gelmedyse yani çift çizgi çıkıpta hüsrana ugrammşsdr inşş canm yarın kan esti yaptr hmileysen çıkar atenn inşş sende aramza katılırsnnn :1hug:

Bence hamilesin..Hamile olmasan 2. çizgi neden çıksın cnm..Hadi hayırlı olsun inşallah...sağlıklı günler...

Merhabalar..
Öncelikle hakkınızda hayırlı olmasını diliyorum;inşaallah ANNELİĞİ tadarsınız:ecrin_bebek:

Gebelik testlerinin geçerlik oranı oldukca yuksektır
kan testlerınde 1 gunluk dahı olsa cıkar...
Evde yapılan testler de genelde dogru cıkar fakat hemen heyecan yapmamalı cunku hcg hormonunun yukseklıgı -yanı koyulasan cızgıler- baska hastalıklara da ısaret olabılır...

. Regl döneminin gecikmesi (adet durması),sabah bulantıları,göğüslerin şişmesi ve acıması,yemeklere aşırı düşkünlük erken belırtılerden bazılarıdır....
Ikıncı sılık cızgı belırsız pozıtıf demektır yanı gebelıgın erken donemlerınde olabılır..

En kısa zamanda hayırlı haberınızı beklıyoruz..
Sevgıler

canım merhaba hayırlısıysa inşallah hamilesindir bende evde kendim gebelik testi yapmıştım silik çıkmıştı sonra dr gittim ve hamile olduğum anlaşılmıştı istersen dr a git ama şuan hücre şeklinde görülür bi hafta sonra tekrar yap testi için rahatlar boş gebeliği falanda aklına getirme kötü şeyler düşünme iyi düşün iyi olsun

canım bence bir kaç gün daha bekle durumunda bir değişiklik olmazsa kan testi yaptırırsın.. inşallah hamilesindir

ikinci çizgi silik olduğu zaman büyük ihtimal hamilesin canım..bende eczaneden aldığım testi uygulamıştım.ikinci çizgi silik çıkmıştı.doktora gittim hamile olduğum ortaya çıktı.ama maalesef çok sevinemeden düşük yaptımsenağlamasenağlamasenağlama

X