hamilemiyimdir simdi ben ??

ezgiezgi

Huzurlu...
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2011
546
95
hamile kalan herkesi cook tebrik ederim kizlar insallah olamayanlarda yada ben gibi deneyenlerde hemencecik olur allhim herkesin gonlune gore versin.... umudumuzu asla kaybetmiyoruz/...
bende carsamba gunu baktim birsey yok adetim hep duzensiz zaten aklim karisti 34 gun oldu gelmedi diye neyse uzuldum sadece bir cizgi ama dun hafif kahve kirmizi lekelenmi oldu kusma hissi ve basim delice dondu( artik sendeleedin yani cok fena oldum sanki tansiyonum dusmus gibi ) sanki grip gibiyim gibi his oldu icimde off bilemiyorum ya zaten heersey igrenc kokuoo suan da bile..yemek yemek bile istemiyorum yani tabagimi biel biteremiyorum..
bilemiyorum bikac gun daha bekliycem acaba boylemi oluoo?? yoksa artik ben kafayi yedim herseyi ona yoruyorum...

canım kaç gün gecikti senin adetin?
eğer çok isityorsan kan testi yaptır hemenceck çıkar sonuç,
ama benimde günüm 2 gün geçti ama hep geçer düşüncesiylede,
testte yapmadım öyle bekliyorum ama sanki adetim gelcek gibi
inş dilediğin gibi olur

ay yaptiriyorum artik herkes tanidi beni millet manyak gzu ile bkicak... artik kan testi dogum testi bekliycem allahim buyuk ama icim icimi yiyor... allahim insallah hamileyizdir...

ay yaptiriyorum artik herkes tanidi beni millet manyak gzu ile bkicak... artik kan testi dogum testi bekliycem allahim buyuk ama icim icimi yiyor... allahim insallah hamileyizdir...

şuan senle aynı sorgular aynı merak içindeyiz
ne zamandır bebek istiyorsun canım?
tedavi görüyor musun?

Allah isteğen herkeze nasip etsin inşallah.bende istiyorum hayırlıısıyla..ama merak ettiğim bir konu var.adet olupta hamile kalmış olabilirmiyim ?yani hamile gibi hissediyorum kendimi ama adetim yeni bitti

cnım aynı seyleri bende yasıyorum bulantı kusma halsizlik yemek yiyemiyorum test yapıyorm biisy yok test almaya utanıyorum artık aynı eczaneden ama anladım ki psikolojik kendimi okadar kurmusum ki tamamen hamilelik psikolojisine girmisim sonra artık oluruna bıraktım Allah izin verirse cocuk sahibi olucaz insallah belirtilerin benim gibi psikolojik değildir canım bebisine kavusursun

ayni bendede oyle hersey kokuoo yemek yiyemiyorum ki ben yemek yemegi cok severim.. hersey koyun pisligi gibi kokuoo off cildiricam.. deterjanlar parfumler.. o bu su sini roldum yani.. ben henuz 5 aylik evliyim ilk gunden beri istiyorum.. ve az once yine hafif akintim gelmis.. beylzi kirmizili gibi ilk defa gordum boyle bi renk ben direk kan gelenlendenim oyle isaret vermez agri sizi da olmaz.. ama yumurtaliklarim acioo surekli bi karin agrisi.. ve de sirt ustu yatabiliyorum ancak yanima karnimin ustune yatamiyorum artik.. off deliricem utanir hale geldim jinekologa gidicem persembe gunu bakalim.. acaba bisorunmu var demeeye basladim..

slm arkadaşlar
ben de sizdenim. 18 günlük gecikme var. rahat olmaya çalışıyorum strestendir diye ama olmuyor. yarın gidecek gibiyim dr a artık izin alabilirsem. gerçi bende pco var hep gecikir ama son 3 aydır sadece 7 gün gecikirdi. çok sinir bozucu bi durum. allah hepimize yardımcı olsun...

merhaba cnm bnde de pko var hazirindan beri düznli geliyo adetm 34-35 gün ara ile ama bu ay 8inda olmam gerekirken olmadım tam 13 gün gecikmenin ardından regl oldum reglimin 3. günü hormon tahlili yaptrdım hiçbir sorun yok şmdi yumrtlama takibine başlıcam canım. bnde senın gibi bi ara düzenli olunca snra gecikince umutlandım ama doktorum pko su olnaların bu tür geckmeler yaşamaları normal dedi bir ay düznli snra yine düznsizleşebilr dedi hemen hamileliğe yormamaklazımmış ama buda insanın elinde olan birşey değil cnm biliyorum. işanlah RABBİMin izniyle sen bnm gibi sonunda hayl kırıklığı yaşamz sevinrsin canım...

selam kizlar ne olur uzulmeyelim ya ben ben kendime degilde esime uzuluyorum o yuzundeki gulucuk donuoo ya hayir degilim dedigimde icim acio resmen dun deli gibi bebek esyalarina bakiodu koskoca maagazada nerden bulmussa polo kucuk 3 aylik bebek kazaklarini bulmus ogluma onuda alicam bunuda alicam ya kiz olursa bilemem artik ona buluruz elbiseler pembe pembe dedi canim kocam ya insallah bu ay eslerimizi mutlu kilariz..

adetimden haber yok insallah hamileyimdir sadece icim kasinioo ki sanirim mantar enfeksiyonum basladi gene benim cok sik gelir gider ama artik icime hap atmiycam hani varya gunluk 3 top atiosunu fitil gibi kesioo yaad 1 hap var iciosunzu gidio ama riske atmiycam elevit iciyorum sadece 4 aydir.. baskada hap almiyorum... sari sari akintim var o kadar ama kokusu falan yok yanmada yok sadece iste icim kasinioo gibi oluoo. bakalim zaten persembe gunu doktora gidicem artik bebis yoksa yumurtalarimda bi sorun var diye dusunuyorum.. allah yardimcimiz olsun..

İnşaAllah bebişin gelir canım.
Benimde tam tersi accayip yeme isteği var, ara ara kasık batması oluyor onun dışında bişey yok.
Ben çok yemek yiyen biri değildim şuan çok yiyorum, birde burnuma metal kokuyor sürekli, yediim zamanda öyle oluyor
1 hafta sonra sonuca bakıcaz artık...

bugun hersey kurbanlik noyun gibi kokuoo su bile igreniyorum.. ve karnimdada bi yanma hissi var ?? ( ben yemek oyle bi yerimki tok olanda benimle yer cok severim zevk alirim resmen aama bu ara yemeegim hep yarim kalioo oynuyorum bakalim insallah ) annemde ruyasinda ikiz gormus ayyy olsa ne ii olur heopimizi insallah alahim isteyen herkesin gonlune gore versin..

bilmiyorum koyunlar satiliga ciktimi bayram icin ( ben yurt disindayim) hani gercekten kokuoosa heryer

Bakalım canım, ay sonunda belli olacak artık.
Hepimiz için hayırlısı olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…