Hamilemiyimdir görüşleriniz arkadaşlar

senem1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2009
126
0
41
herkese selam,yumurtlama donmemım de ıkı kere ılıskıye gırdım.adetıme de daha 10 gun var,fakat kasıklarımda ve belımde agrılar oluyor,akıntım da az var,hafıf mıde bulantılarım oluyor ozellıle yemek yedıkten sonra,sabah atesımı olctum 36,9 aksama dogru yıne olctum 36,8 cıktı,sızce bu belırtıler hamılelık olabılır mı.

canım benimde adetime 8 gün var bel kasık ve bacak ağrısı gögüs hassasiyeti yorgunluk uyku hali ve başağrısı çekiyorum benimde bu sabah mide bulantım oldu fakat akıntım yok kupkuru o yüzden de umutlanmak istemiyorum ama inş gebeyizdir.
beklemekten başka çaremiz yok.....

merhaba arkadaşlar aynı belirtiler bende de oldu şimdi adtime 3 gün var sabırsızlıkla bekliyorum zaman geçmiyo belimde çok ağrıyo acaba adet mi olacağım inşallah allah gönlümüze göre veriri,

mrb arkadaslar
bu belırtıler bence psıkolojık.belırtıler kısıden kısıye farklılık gosterır ama yıne bulantı ıcın falan cok erken sanırım .ıns hamılesınızdıır ama yınede belırtı aramayın henuz belırtıler ıcınn cok var .

inşallah arkadaşlar,ben ilk bebegımı 5 haftalıkken dusurdum,gecen sene kasım ayında sımdı yenıden dusunuyoruz ama hayırlısı artık ılıskıden bır hafta gectı ama agrım bu kadar olmaz dı normalde benım bırde gazım oluyor suphe duydum paylasmak ıstedım,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…