hamilemiyimdir acaba ?

xbaharr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2007
266
-15
mrb arkadaşlar ben şuan doktor kontorlündeyim bu ay rahim filmi çektirdim hiç bir sorunum yokmuş tüplerim açıkmış adet düzensizliği içnde geçen aydan hap kullandım haziranın 7 sinde adet gördüm bu ay bakalım. yemek yedikten sonra karnımda midemde kasılmalar oluyor sanki adet olcakmışım gibi bide su gibi akıntım var gögüs ağrılarımda pek yok her ay adet olcağım zaman ağrırdı şişerdi ama şimdi azıcık sızı varr sabırsızlanıyorumda test alsammı acaba...olabilirmiyim ki herkesin gögüsleri ağırırmı ?

canım bu kişiden kişiye degişiyor benimde hiç göğsümde agrı olmadı daha doğrusu kasıklarımdaki dolgunluktan baska bir belirtim yoktu ben adetime üç gün kalmıştı idrar testi yaptım ve pozitif çıktı canım inş hamilesindir.ben suan beş haftalık hamileyim.bence yap test canım eger sonuş vermezse adetini bekle geçikirse bir kere daha tekrarlarsın haberdar et bizide Allah nasip etsin inş saglıklı bebişini

Canım inşallah hamişsindir bende konu açtım görmüşündür belki bende senin gibi bekliyorum ama benim göğüslerim adet olucakmışım gibi çok ağrıyo adet olucam galiba benimd s.a.t. haziran 11'di bakalım hayırlısı dün bi test yaptım tek çizgi çıktı attım moralim bozuldu 2-3 saat sonra eşim merak etti bi baktık tek çizginin yanında 2. çizgide vardı ama bana test bozuk gibi geldi çünki bi çizgi daha vardı yanında offfff nolcak bizim bu halimiz arkadaşım...

ayyy vallaa artık bekle bekle usandım ama kızlar herzman kendim içinde bekleyen herkes içinde Rabbime dua ediyorum chatlak benim adetim düzensizdi yeni yeni düzeliyo gibi seninde ölemiydiki bide sigara illetim var yaşımda 20

cnm senin başlığınıda okudum sen yine tedirgin kalma al bidaha yap banada tıpa tıp aynısı oldu ama gittim kan testi yaptırdım yokmuş megersem test bozuk çıkmış üzülmeyelim elbet birgün oluccak aslında bu site beni daha çok heycana sokuyo:smiley-cool: zaten tahililere testlere doktorlara verdigim parayla nelerim olmuştu ahh ahh ama ümidimi yitirmiycek elbet Rabbim bizede verecek :teytey:

canım benim adetimde düzensizdi sonradan yeni yeni düzene girmişti bende sigara içiyorum ona baglama lütfen ben hamileligimi ögrenene kadar bir paketten fazla içiyodum ama hemen hamile kaldım şimdide azaltmaya çalısıyorum doktorum dört tane verdi ama benim beşi buluyo bırakmaya çalısıyorum canım yumurtlama dönemini iyi biliyosun dimi ben ilk denememde yumurtlama dönemimi tutturdum ama çokta araştırsım Allahım inş nasip eder canım sanada dualarım seninlee fazla takma kafana psikolojini bozma herseyin hayırlısı negatif düşün pozitif çıksın canım hadi bakalım

doktorum adetinin 5.günü gel yumurtalama takibi yapacagız dedi adetimi bekliyorumki inş.olmaz da hamiş olurum adetim pek düzenli olmadığı için yumurtalama dönemimi bilmiyorum doktor yumurtalama takibi yapınca bikaç ay gidip gelirim bide ovulasyonmu diyolar ne yumurtalama dönemi için test ondan almayı düşünüyorum doktorda yapsın bende yaparım die inş.bunlara gerek kalmazda müjdeli haberi herkese veririm dün eşime bi şaka yapıyım dedim cnm ya nasıl sevindi bir bilseniz

ah canım yaa inş Allah nasip etsin inanın burda birisi hamile oldugunu söylese sanki kenidimiz hamileymişiz gibi seviniyoruz canım dua et bende ediyorum sizler için o mutlu haberi olda gerçegi söyle eşine inş dualarım seninle rabbim sanada bir an önce nasip etsin sende benim gibi mutluluktan agla inş habersiz bırakma kocaman harflarle hamileyim diye konu aç sende iyi dileklerim seninle....hadi bakalım inş :)))))))))))))))))))))))))))

ayyy varya çokk moral verdim cnm yaa zaten o haberi duyuyıyım herkese verecem kocaman harflerle yazacam zaten dayanamaz ağlarım ben öğrensem öyle bişeyy çok saol cnm

ne kadar benzer yönlerimiz var bende 20 yaşındayım bende de sigara var var ve benimde 2 aydır adetimin düzeni bozuldu bende bekliyorum 8 aydır ama gelmiyor ufaklık inşallah hepimiz en kısa zamanda haykırırız hamile olduğuımuzu. AMİİN

ayyy canım sormaa demek sende istiyosun benim gibi inş.arzuluyan herkesin bebişi olur....

arkadaşlar geçtiğimiz c.teesi test yaptım çıkmadı negatif adetimi geçeli 3 gün olucak bugün.belim çok ağrıyo bide 5 gündür karnımın ortası kesiliyor gibi ağrıyo karnımın içinde gaz dolanıyor sanki gögüslerim hiç ağırmıyo adetim düzelsin die doktor hap vermişti ama geçiktim herhalde, hamişmiyim bilmiyorum biraz daha sabredeyim diyorum c.tesi yine test yapacam...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…