hamilemiyim ??

burcuaksoy

Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2013
4
0
merhaba .. 5aylık evliyim eşimle birlikte korunarak ilişkiye giriyoruz 3 hafta boyunca birer hafta aralıklarla test yaptım ve sonuc negatif çıktı her ay duzenlı adet oldum.. bır hafta once yıne test yaptım sonuc yıne negatıf cıktı 3 gun sonra adet oldum .. ama ara ara mıgde bulantım oluyor sızce ne olabılır .. ??

burcu adet olduysan hamile deilsindir, ustune gorme desek testler negatif..
bulantinin ba$ka sebebi olmali, çok rahatsiz ediyorsa ayle dr una gorun derim .

sorunuz nedir ..............

ilgin için teşekkürler canım.Ben 13ocakta regl oldum çok ağrılı bir şekilde geçti. Bu ay 11şubatta herzamanki gibi ilk gün kahverengi başladı ve diğer günler söküldü ama geçen aykine göre miktarı okadar fazla değildi.(diğer aylar günde 3ped iken bu ay 1.5ped doluyordu). ve 16şubatta bitti yine sonundaki gibi kahverengiye benzer rengiyle ve az miktarıyla.Adet belirtilerim vardı tatlı yeme isteği sivilcelerim bel ağrım göğüs hassasiyetim.Nişanlımdan sadece zevk suyu geldi onun için gebelik %1den az bir ihtimaldir gibime geliyor.ayrıca bu ay içinde 1gün göğüs ve belim ağrılarım vardı belkide 1günden bile kısaydı ve sivilcem çıktı adet olucakmışım gibi ama olamadım. Benim size sorun bu yerleşme kanaması olabilir mi yada üzerine görme olabilir mi? Batım biteli 4gün oluyor ve hiçbir şikayetim yok ama hala aklımda sorularrr :KK43:( hiç bir şekilde birleşme olmadı ve boşalma olmadı.

selam kızlar bu ayın 19 unda adet olmam gerkıyodu ama olmadım ve hıç adet belırtısı yok adetımı 2 gun geçtı ve 1 haftadır acayıp mıde bulantısı oluyo özellıkle sabahları ve kasık agrılarım var sağ ve sol kasıgım son 1 haftadır böyleyım sık ıdrara cıkıyorum dun test yaptım ama sonuç negatıf en son ayın 2 sınde beraber olmustuk esımle sızce hamılemıyım bi bebişim olsun çok ıstıyorum ama umutlanmakta ıstemıyorum

lütfen banada yardımcı olun :KK43:
20 şubat adet olmam lazımdı olmadım 15 şubatta kan testı yaptırdım negatif bugun bu sabah fortel erken gebelik testi yaptım yine negatıf :KK43: oysa bu ay baya umutluydum kasıklarda ağrılar bacak agrısı vs artık test yaparlen negatıfleri görmek istemiyorum

lütfen banada yardımcı olun :KK43:
20 şubat adet olmam lazımdı olmadım 15 şubatta kan testı yaptırdım negatif bugun bu sabah fortel erken gebelik testi yaptım yine negatıf :KK43: oysa bu ay baya umutluydum kasıklarda ağrılar bacak agrısı vs artık test yaparlen negatıfleri görmek istemiyorum

cnm üzülme allah elbette zamanını bılıyodur sende hamile olursun ınsallah bnde az önce kan testı yaptırdım öğleden sonra çıkıcak dört gözle sonuç beklıyorum

slm kızlar bende progestan kullanıyorum bu ay cumartesi bitiyor. 1 şubatta adet oldum en son. ve iki gündür cok fazla akıntım var. inşallah hamileyimdir.
progestan kullanıp hamile kalan var mı

X