Hamilemiyim ????

Hamilemiyim? değilmiyim :(

• Ankete Katılan
    3

ylzzzz

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2012
25
1
Öncelikle merhaba aranıza yeni katıldım.Anketime katılırsanız sevinirim.
6aylık evliyim ve 3aydır korunmuyoruz.22Ekimde regl oldum ve ardından 18 kasımda regl oldum ortalama 28-30gün sürüyor hastalığım.Bu ayda aralık 17de olmam gerekiyordu fakat olmadım 6gün geçti,ayıın 17-18inde belim ve göğüslerim de ağzı oldu regl belirtisi dedim ama olmadım ve geçti,son4gündürde göğüslerimde ağrı var başka bişey yok,2gündürde başım çok ağrıyor.Bugün 1-2damla pembemsi su gibi bişey geldi ve idrarım bugün çok geldi sık sık gittim,2gün önce test yapmıştım tek çizgi çıktı.Sizce başka sorunmu var yada hamile olma ihtimalim varmı deneyimli arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.Çok istiyorum hamile olmak ALLAH'ın izniyle.

canim benim bende senin durumundayim... adetim 3 gün gecikti hic bir belirti yok sadece belim agriyorr birde siskinlik varr ... birde seninle adet tarihlerimiz ayni diyebilirim bekliyorum ama olamadim cok kötü durumdayimm allah yardimcimiz olsun canim benim korunmadiiginiza göre bebek dusunuyosunuz degilmi??

Teşekkürler,evet çocuk düşünüyoruz ama malesef bu gece hasta oldum bu sefer çok umutluydum ama olmadı offf offff,inşallah seninki olur canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…