hamilemiyim

derya33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2008
173
0
42
merhaba arkadaşlar adet günlerim 10 mart-13 nisan ve hala bu ay adet olmadım d.kont hapını bırakalı 3 ay oldu .10 mayıstaki kan testi negatif çıktı dün ecz.alıp test yaptım negatif çıktı .ilk defa adet gecikmesi yaşıyorum dr mu aradım adet söktürücü iç dedi.ama istemiyorum acayip şekilde bel ağrısı yaşıyorum şaşırdım kaldım.

merak etme canım adet söktürücü bebeğin varsa bıle düşürmez aksıne tutunmasını sağlar adetın gelecekse hapı kullanınca 6 gun sonra gelır erken menopoza gırersın hapı kullan

arkadaşlar o kadar negatif çıkan idrar testin kan testinden sonra bu cumartesi dr a gittim ultrasonda görünmedi hamile değilsin bir de kanda hcg bakalımm dedi ve 196 çıktı gözün aydın dedi hala endişeliyim SAT 13 Nisan sizce de bu değer düşük değil mi?

arkadaşlar o kadar negatif çıkan idrar testin kan testinden sonra bu cumartesi dr a gittim ultrasonda görünmedi hamile değilsin bir de kanda hcg bakalımm dedi ve 196 çıktı gözün aydın dedi hala endişeliyim SAT 13 Nisan sizce de bu değer düşük değil mi?

slm öncelikle hayırlı olsun değerin düşük ama belkide geç döllenmiştr annesii sıkı sıkı tutunsun sana inşallah :)

arkadaşlar

testlerde gebelik çıkmayınca ben 1 tane migren hapı relpax,1 tane vermidon,1 tane de mide için gaz giderici içtim.inş sorun çıkmaz

gözün aydın :nazar: darısı bütün isteyenlerin başına artık :21:

ilaçların prospektüslerinde hamilelikle ilgili birşey varmıydı?

Son düzenleme:
arkadaşlar

testlerde gebelik çıkmayınca ben 1 tane migren hapı relpax,1 tane vermidon,1 tane de mide için gaz giderici içtim.inş sorun çıkmaz

sen merak etme Allah korumuştur bebğiniii hiç okudunmu bilmiyorum ama gebe oldugunu bilmeden bebeğin sana anne ben burdayım demen hiç bi şey etkilemez bebeğini ben böyle opkumuştum sen rahat tut içini bi kaç doktor da söylemişti bunu bana

benimde adetim ilk defa bu ay gecikti
dün test yapmıştım negatif adet olcakmışım gibi belirtilerim var ama adet yok anlamadım gitti:44:

X