hamilemiyim...

bilgisayarcxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2007
54
1
merhaba arkadaşlar. ben evleneli 2 hafta oldu daha. bu sıralarda adet olmam gerekiyordu. çok hafif bir kanama oldu kanama bile denmez hatta. acaba hamilemiyim. umarım değildir çünkü çok erken henüz. çokta stresliyim bundan dolayı. napsam bilmiyorumfisfisfis

Evliliğiniz de tam yumurtlama dönemine denk gelmiş şekerim, eğer güvenilir bi korunma yöntemi kullanmadıysanız hamile kalmış olabilirsin tabi ki yerimseniben hayırlısı olsun yerimseniben

hayırlısı neyse o olsun canım arkadaşların dediği gibi yumurtlama dönemine denk gelmişse bu gördüğünde yerleşme kanaması olabilir
sanırım aynı şeyi bende yaşadım yumurtlama dönemini kaçırmadım ondan bir hafta sonrada kahve katı bi akıntı geldi geçti buda geçtiğimiz pazar günüydü kızlar sizce yerleşme kanaması olabilirmi hamile ola bilirmiyim yaşayanlar varmı yerleşme kanamasını aranızde?
çok heycanlandım ama test falan yapmıyorum çünkü biliyorum henüz çok erken çıkmaz gerçe test aldım hazırda bekliyor dayanamaz yaparım belki
şu hcg hormonu ne zaman idrara karışıyor bilen varmı?

Bilgisayarcı canım hamile olabilirsin bence bir kan testi yaptırsana benim bir arkadasım evlendigi ay hamile kaldı hayırlısı olsun diye dua et

bence sakın üzülme kısmette hemen olması varmış bak bizde bekliyoruzkkii hamile kalacaz diye.Allah a şükret seni ugraştırmadan hemen verdi.darısıı bizlere insaallahhh:Saruboceq:

Canım inş değilimdir deme
Belki hayır vakti şimdidir.
Rabbim hayırlısıysa nasip etsin.
Gönlünce olsun yinede...

arkadaşlar yorumlarınız için sağolun. Ama henüz hamile değilmişim çünkü adet oldum. adet olmadanda 2 defa test yapmıştuım. Ben olmasın istemiyorum tabiki çocuk istiyorum ama henüz daha 15 günlük evliyiz çok erken diye korktumdu baştan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…