hamilemiyim ????

Ya canım süt gelmesi prolaktin hormonunun(süt hormonu) yüksek olmasından kaynaklanıyor olabilir..hani emzirme döneminde eskiler "süt korur"derler ya..yani hamile kalmazsın anlamında sen bi prolaktin testi yaptır bence ihmal etme..hiç hamile kalamadım ama çok araştırdım ordan biliyorumm..

doğumdan önce varmıydı hatırlamıyorum ama daha sonra ları her sıktığımda mutlaka gelir doğumdan da 8 yıl geçti şimdi bile var

doğumdan önce varmıydı hatırlamıyorum ama daha sonra ları her sıktığımda mutlaka gelir doğumdan da 8 yıl geçti şimdi bile var

ihmal etme baktır ben dr genl kontrolümde bununda istemişti araştırdım sende netten bi bak canım..gebeliğe engel olmasa istemezdi benden inşallah ikinci bebişinide kucağına alırsın :Saruboceq:

yani sen diyorsunki bu sıvı gelmesi nedeniyle bile hamile kalınmaya bilir öylemi demek istedin

arkadaşlar günaydın bende 1yıl önce düşük yaptım adetime 4 gün var ama hamilelik belirtisi var gibi bilmiyorumm ümitlenmekte istemiyorum...

dün test almistim...bu sabah yaptim....test bozuk cikti galiba....hic birsey cikmadi yaaaa...cizgi mizgi yok ....ayyy deli olucam günümde gelmedi hala....bugün yine aldim ..yarin sabah yapicam .....bakalim artik....

arkadaşlar günaydın bende 1yıl önce düşük yaptım adetime 4 gün var ama hamilelik belirtisi var gibi bilmiyorumm ümitlenmekte istemiyorum...

insallah canim ....ne kadar ümitlenmek istemesemde günüm gecikince kafam takiliyor...

Evet arkadaşlar göğüsten sıvı gelmesi prolaktin hormonunun yüksek olmasındanda kaynaklanıyor olabilir o hormonda hamileliği engelliyor..
Bu arada ben bugün adet oldum...Malesef, umarım sizler olmaz ve bebişlerinizi kucağınıza alırsınız

naptın test yaptın mı canım..beklıyoıruz..
inaşşalh hamılesındır..

bugünde test yaptim tek cizgi....halada günüm gelmedi ...hamile degilim herhalde offf yaaa.....

bugünde test yaptim tek cizgi....halada günüm gelmedi ...hamile degilim herhalde offf yaaa.....

allah allah..günüm gelmedı dedıdıgn adet gunune daha varmı..varsa ıdrar testınde çıkmazkı sekercım..

selam hanımlar ben bugün üye oldum :) .Aslında bendede bu anlattıklarınızdan var adetim gecikeli bugün 3. gün kramp ve batma bendede oluyo azda olsa akıntım var bazı bazı size şunu sorucam idrar testini yapsam çıkarmı en erken kaçgün gecikirse çıkar ? cevap bekliyorum :)

hamileysen geciktigi günden itibaren testi yapabilirsin ....insallah hamilesindir canim...

kizlar 5 gün gecikmaden sonra biraz önce günüm geldi...yine hayallerim suya düstü .....beklemeye devamÇok üzgünüm çoook.....offf insan ne kadar yaniliyor yaaaa...oysa bu ay emindim ...hersey hamilelikteki gibiydi......

gögüsten sut gelemsi süthormonun yukskelıgındne kaynaklanıyor canım.prolaktın hormonuna baktır istersen.
prolaktının yuksek olması adet gecıkmesıde yapıyor.cunku vucut kendını hamıle snaıyor analık hormonu da denıyor süt hormonuna

canım benımde senın gıbı oldu 2ay egctı adetım.bende buay kesın hamileyım dedim.ama benım göguslerımden sıvı gelmıyrodu.
sınırda cıktı prolaktınımbıay ilç kullandımçok sukur duzene gırdı.ilaçtan sonrakı 2ayda duznelı adet göruyorum cok sükrü.sende en yakınz amndadoktora görun isetrsen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…