Hamilemiyim?

fatos9168

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2010
3
0
Merhaba Ben Bugün Gebelik Testi Yaptırdım Ve Sonuç BETA HCG Sonuc Değeri 1.00 Referans Aralığı=5 Çıktı Acaba Hamilemiyim? En Son 14 Ocakta Hastalandım Normalde 28 Günde 1 Hastalanırım Dün Olmam Gerekiyordu Olmadım Hiç Bi Belirti Yok Mide Bulantım Var Ve 2 Gündür Aşırı Baş Dönmem Var Beni Bilgilendirirseniz Sevinirim.. Şimdiden Teşekkürler.. :)

canım benim adet dönemimden 4 gün önce hcg değerim 26.73 çıkmıstı adet günümden birgün sonra 412 çıktı bildiğim kadarıyla 10 dan yukarısı gebelik var demekmiş doktor söylemedimi sana hamilemisin değilmisin diye

şu an için bence hamilelik yok gibi.

test yapılan yerler söylemeyebiliyor sadece sonucu veriyor..

senin değerin referanstan büyük olması lazım..ama küçük..benim değerim de 3 gün sonra 850 idi.

Yine de bir doktoraa göster bence bilemem ya da bekle birkaç gün sonra yine test yap....

kızlar merhaba adet günüme 2 gün kala 3 gün boyunca sadece kahverengş leke geldi. 3. gün kan testi yaptırdım negatif. ama hala gögüslerim çok şiş kasıklarımda ağrı var hafiften. hamile olabilir miyim? idrar testi yapacağım sabaha içim rahat etmeyecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…