hamilemiyim

K

karaca35

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi karaca35
arkadaşlar ben yeniyim herkese selamlar size bisorum olcak.eşimle geçen ay 17,08,2009da ilişkiye girdim ve ertesi gün adet oldum.hala hastalanmadım ve 25,09,2009da korunmasız ilişkiye girdik tamda akıntılarımın olduğu dönem acaba tam yumurtlama günümemi denk geldi hamile kalırmıyım yada zaten hamilemiyim:S

• Konu Sahibi karaca35
hemen cvp yazarsanız sevinirim arkadaşlar

• Konu Sahibi karaca35
ilk adet tarihinle ikinci tarih arasında 1 aydan fazla zaman var.
bu zamana kadar yumurtlamış olman gerekli diye düşünüyorum
ama adetliyen bile hamile kalan olabiliyorsa sende olabilirsin.
ancak bunu kesin olarak söyleyemeyiz.
bir test alıp yapsan daha net öğrenirsin canım..

• Konu Sahibi karaca35
tam yumrtlama gününde ilişkiye girdiyseniz hamile olabilirsin canım
bizde akıntımın ve hafif kasık agrımın oldugu gün yani yumurtlama gününde beraber olduk ve hamile kaldım.
kısmet ayırlısı olsun:Saruboceq:

• Konu Sahibi karaca35
bende anlamadım ama hiç bir belirti yok sadece göğüslerim ağrıyo ama gebeliik belirtilerinde okudum karıncalanma hissi falan olması gerek diyo.belli olurmu acaba daha öncede psikolojik olarak kendimi hamile hissetmiştim ama kendimi o duruma sokmak istemiorum 1 yıllık evliyim ve her ay hamilemiyim sevincine girip sonra bunalıma giriyodum olmadığını öğrenince ama sanki bu kez olabilir gibi gelio şuan değilsem bile son ilişkimden dolayı şüpeleniyorum.cvp için çok teşekkürler biraz daha geçsin test yapmak en güzeli olacak

• Konu Sahibi karaca35
teşekkürederim inşallah hamile kalırım çok istiorum

• Konu Sahibi karaca35
canım bende 2 aydır sürekli hamilelik psikolojisiyle yaşıyorum
kendimi dinliyorum sonra da bütün belirtileri yaşıyorum
regl olunca da daha çok üzülüyorum
canını sıkma herşey olacağına varır
en iyisi çok üzerine düşmemek

hakkında hayırlısı neyse o olsun

• Konu Sahibi karaca35
evet çok kötü bi durum biz kadınlar için oluruna bırakmak gerekiyo ama hangi kadın becerebiliyo bunu:) ama biraz da olsa ümidim var bu sefer:)))

• Konu Sahibi karaca35
ya canım aynı konuyu ben actım bugun. bugun regl olmam gerekıyor normal sartlarda ama genelde oglen olurdum daha olmadım. kafayı yıcem..

ınsallah hamıleyızdır..

X