hamilemiyim??

aylin86

eymenim
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2007
465
1
37
slm kızlar benim adetime 2 gün var gelmesine ama ben son 2 haftadır şüpheler içerisindeyim kasıklarımda şişlik,geceleri yatmadan önce bulantı,göğüslerimde normalden daha fazla bir şişlik ve acı,çok sık idrara çıkıyorum ve kokusu farklı???acaba hamile olabilirmiyim yoksa adet öncesi belirtiler olabilirmi?bu arada son bir aydır dışarı çıkma yöntemiyle korunuyoruz kafam çok karışık henüz 3 aylık evliyim..:sm_confused:

slm kızlar benim adetime 2 gün var gelmesine ama ben son 2 haftadır şüpheler içerisindeyim kasıklarımda şişlik,geceleri yatmadan önce bulantı,göğüslerimde normalden daha fazla bir şişlik ve acı,çok sık idrara çıkıyorum ve kokusu farklı???acaba hamile olabilirmiyim yoksa adet öncesi belirtiler olabilirmi?bu arada son bir aydır dışarı çıkma yöntemiyle korunuyoruz kafam çok karışık henüz 3 aylık evliyim..:sm_confused:

test yap canım bu kadar belirtiye hemde 2 gün var çıkar . işallah hamilesindir:Saruboceq:

test yapmaya korkuyorum açıkçası herkez daha yeni evlisin diyor aslında bir yandan istiyorum ama bir yandan daha çokmu erken diye düşünüyorum?tabikide hamileysem allahın verdiğine asla bişey diyemem ama kafam çok karışık..

test yapmaya korkuyorum açıkçası herkez daha yeni evlisin diyor aslında bir yandan istiyorum ama bir yandan daha çokmu erken diye düşünüyorum?tabikide hamileysem allahın verdiğine asla bişey diyemem ama kafam çok karışık..

bende 4 aylı evliyim ahmileyim canım hiç korkma. olmamsında kork. o teste pozitifi gör bak o zaman koku falan kamaz içindesositososito

canım dışarı çekilme yöntemi, pek güvenilir diil
hamile olabilirsin de. belirtilerin aynı hamilelik belirtileri tabi psikolojik de olabilir
evde idrar testi yap geç döllenme olmadıysa silik de olsa çıkar mutlaka.
kafan karışık olmasın herşeyin hayırlısı neyse o olsun canım...

canim inan herseyin hayirlisi... herseyin vakti zamani gelince istesen de istemesen de oluyor. bende senin gibiydim. cok istiyordum ama bir yönden biraz beklesemmmi diyordum .ve üstelik korunmak icin hap kullaniyordum ama cokta istiyordum . ve Allaha dua ettim. belki komik ama "Allahim egerki bana hayirli bir bebek veerceksen korundugum halde bana bebisimi nasip et dedim .ve ögrendimki hamileyim... herseyin hayirlis güzelim!

canım bende 3 aylık evliydim hamile kaldığımda iyikide olmuş diyorum.allahım aratmasın çok memnunum ve mutluyum oğlumu bana verdiği için şükrediyorum.şimdi 2. bebeği düşünüyorum yani endişelenme hamile isende bunun tadını çıkarmaya bak.

X