hamilemiyim

Zeliha

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2007
1.360
2
38
kızlar ben doğum kontrol hapı kullanıyordum. 1 nisanda bıraktım yarıda bıraktım ama. 6nısanda regl oldum be ustune 28 gun sayınca 3 mayısta regl olmam gerekıyordu. arada doktora gıttım ve muayeneden sonra 1 hafta boyunca kanama gıbı degılde tuvalet kagıdıyla sılınce bellı olan ne camasıra nede gunluk pede gecmeyen sekılde bır kanamam oldu. ve bugun 36 gun hala regl olmadım bır tahlıl yapsam mı acab dıye dusunuyorum. bırde hemen alıp yapmak ıstemıyorum sabah daha ıyı sonuc veriyor dıye beklesem mı acaba. bıraz yardımcı olun kızlar.

canım hamile olabilirsin sabah doğru çıkma ihtimali daha yüksek ama en kesini kan testi yaptırmak canım

tşk. kızlar inş hamileyimdir. birde iki gündür ateş basıyor beni felaket oluyorum.

canım büyük ihtimalle hamişsin yinede bi test yap bende hapı bıraktıktan 1 ay sonra hamile kalmıştım

inş hamilesindir canm başka belirtilerin varmıydı yazarmısın bende şüpheleniyorum da kendimden :))

inş hamilesindir canm başka belirtilerin varmıydı ya.yazarmısın bende şüpheleniyorum da kendimden :))

dun gece yattıktan sonra kasıgıma sancı gırdı sag yumurtalıgımdan tarafta ama ben kıst var dıye ondandır dıye dusundum yanı. ates basması bırde zaten ıstahım yerındedır ama sankı bıraz daha arttı gıbı.eşim dalga gecıyo sen hamıleyım deyıp yemek yıyorsun dıye.
sımdı cıkıp test alsam dayanamayacagım hemen yapıcam testı almasam gec kalıcam ne yapıcam bılmıyorum.:CüvCüv:

zeliha sonuç ney yaptın mı test merak ettim yaaaa inşallah hamilesindir:eek:

maalesef arkadaşlar sabah test yaptım ama hamile değilim. misafirim vardı onda giremedim. hepğinize tşk ederim iyi dilekleriniz için. sağ olun başka bir aya inş.

X