hamilemiyim :))))))))))))))))

balxixmsultan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2008
5
0
bugün sabah kalkar kalkmaz test yaptım 2 çizgi çıktı ama birisi diğerinden daha koyuydu.kasıklarımda ara ara ağrılar var sanki regli olucakmışım gibi regli dönemimdende 3 gün geçti sizce bunun cevabı nedirrr umarım düşündüğğüm gibi habileyimdir.sizden bana yardımcı olmanızı istiyorum

canım inanamıyorm bugün sabah bende test yaptım ve iki çizgi çıktı çok sevinçliyim benim bugün 5 günüm ve kasıklarım benimde ağırıo hamileyiz bence ben yarın hastaneye gidiyorum bence sende hemen git a.s.

yarın sabah bendemi test yapsam acaba benim daha 3 gün geçti sol kasığım ağrıyor midemde çok fena ay inşallah hepimiz hamişizdir.

balımnur canım hamilesin gözün aydın tebrik ederim adet sancısı çekmen normal bendede aynısı olmuştu zamanla normale dönüyor adet döneminde olduğun için ağrın oluyor çok sevindim hayırlı olsun

canım hamilesin tabikide:)tebrikler

kaç gündür kasıklarımda adet olacakmışım gibi ağrıyıp duruyor.ayyy ne tesadüf aynı şeyleri yaşamışız kızlar bende bugün gittim hastaneye .doktor karnımdan ultrasondan baktı bişey görünüyo ama deyince ümitlendim ne yalan söyleyim sonra da kanda bhcg verdim.idrar testinde iki çizgi çıkmıştı ,ikinci çizgi çok açık renkliydi..kan sonucum yarın öğleden sonra belli olacakmış inşallah hepimiz hamileyizdir a.s.

Canım işallah hamilesindir
rabbim gönlüne göre versim
eimn olmak için bir kan testi yaptır derim :1hug:

oooooooo arkadaşlarr hayırlı olsunn umarımm sağlıklı bir şekilde bebeklerinize kavusursunuz........

canım kesinlikle hamilesin gecen hafta daha aynı şeyleri bende yaşadım kasıklarımda olcakmışım gibi agrı vardı ama olmadım test yaptım biri silik çıktı sonra klinikte yaptırdım pozitifff seninde gözün aydın canım

he bide sen bilirsin ama kan testine onca para vermene gerek yok bence idrar testi yaptır klinikte evdeki testte çıktığına göre ondada kesin çıkar zaten hamile olmayınca o ikinci çizgide iğne ucu kadar bi kırmızılık çıkmıyomuş:)

canım yaa benimde kasıklarımda ağrı var bende bu sabah test aptım benim tas tamam ortada çizgilerim silikde diil peki kan test sonuçlarını hemen alıyormusun ?????

gerçi bana sölemiosun ama hehehe bişi dicem bende yarın randevu aldım dr. gitcem çok heyecanlıyım yaaa

canım tebrik ederim bencede hamilesin allah tamamına erdirsin inşallah

canım yaa benimde kasıklarımda ağrı var bende bu sabah test aptım benim tas tamam ortada çizgilerim silikde diil peki kan test sonuçlarını hemen alıyormusun ?????

canım senide tebrik ediyorum allah tamamına erdirsin analı babalı büyütsün inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…