hamilemiyim

ben 29 ocakta adet olmam gerekiyodu ama 6 gün gecti adet olmadim.ve gögüslerim cok aciyor.hamilemiyim acaba! yarin test yapacam,umarim hamileyimdir:

ben bu ay adet olmadim 6 gün gecti üzerinden .hamilemiyim acaba?adet sancilarim dün bitti ama gögüslerim hala aciyor.

inşallah hamişsindir:sm_cool: ve eğer öyleysen allah tamamına erdirsin :nazar:ve bence eğer hamişsen cinsiyeti kızzz ne biliyim içimden öyle geldi
bilgilendir bizia.s.

ben 29 ocakta adet olmam gerekiyodu ama 6 gün gecti adet olmadim.ve gögüslerim cok aciyor.hamilemiyim acaba! yarin test yapacam,umarim hamileyimdir:

canım mutlaka kan testi yaptır kesin sonuç verir umarım allah gönlüne göre verir inşallahhhha.s.

ay canım inşallah hamilesindir.bende yeni üye oldum buraya.Bende de aynısı olmuştu adet günüm geçene kadar adet sancım oldu ama sonra daha olmadım aradan 12 gün geçti test yaptırdım(kan) hamile çıktım.Daha öncesinde idrardan baktırdım negatif çıktı kandan baktırınca hemen sonuç verdi.ne diyeyim allah gönlüne göre versin

canim hamilesindir insallah allah saglikli bi hamileleik gecirmeni nasip etsin bence hamilesin test yaptir ve sakin uzme kendini allah saglikli bi sekilde guzel bir hamilelik guzel bir evlat nasip etsin kucacigina optum

KİMSE YOKMU BEN YENİYİM YALNIZ KALDIM BURDA LÜTFEN BANADA YAZIN
:asigim:

canım ınsallah hamıssındır yarın kan testı yaptır kanda cıkma ıtımalı cok yuksek :emir_bebek:

merhaba arkadaslar ben bu gruba yeni katildim hamilemiyim diye suphelenirken bu foruma rastladim ve cok sevindim cunku tam emin olamiyorum gunum 6 gun gecti test yaptim evde ikinci cizgi cok soluk belirdi acaba hamilemiyim??

merhaba arkadaslar ben bu gruba yeni katildim hamilemiyim diye suphelenirken bu foruma rastladim ve cok sevindim cunku tam emin olamiyorum gunum 6 gun gecti test yaptim evde ikinci cizgi cok soluk belirdi acaba hamilemiyim??

cnm tebrıkler buyuk ıhtımalle hamılesın. ıkıncı cızgı sılık dahı cıksa hamiş oluyosun. ama ılk 5 dak. ıcınde belırmısse. 5 dakkadan sonra cıkan cızgı dogru olmayabılır. emın olmak ıcın kan testı yaptır derım. ii şanslarr..sengözlerimebaksanab

X