Hamilemiyim

melikeozka

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2024
4
0
29
Kızlar reglimden 1 gün önce korunmasız ilişki yaşadım ve sabahına renk oldum 3 yada 4 gün sürdü normalde 5 yada 6 gün sürerdi ve baş dönmem var halsizim reglim şuna 2 gün gecikti ve hamile olabilirmiyim lütfen

Eşim asker olduğu için 3 gün boyunca korunmasız regl öncesi ilişkimiz oldu sizce hamilelik olabilirmi benim gibi bir gün öncesinden hamile kalan regl olup varmı acaba etrafımda çok fazla duyuyorum ama utanıyorum sormaya

Yorum lütfen başına böyle bir şey gelen varmı
Benim bir tanıdığımın. 3 çocuğu var 3 çocuğuna hamile kaldığında hep adet gördü bazılarında var bu durum üstüne görebiliyor
Testle öğrenebilirsiniz ancak buradan netlik kazanamazsınız
İstiyorsanız inşallah vardır 🙏

Eşim asker olduğu için 3 gün boyunca korunmasız regl öncesi ilişkimiz oldu sizce hamilelik olabilirmi benim gibi bir gün öncesinden hamile kalan regl olup varmı acaba etrafımda çok fazla duyuyorum ama utanıyorum sormaya
Yumurtlama gününü bilmen gerek canım regl öncesi yumurtlamaysa hamilelik yüksek olur yoksa en güvenli günler regl öncesi. Bide 3-4 gün sürdü diyosun bu kadar sürmez hamilelikte. Yerleşme kanaması falan yaşayanlar 1-2 gün az bı lekelenme görüyormus o kadar.

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar , biliyorsunuz ki yarın mevlid kandili ve ben hamile kalmayı çok istiyorum rica etsem ettiğiniz duaların içinde bana da yer verir misiniz ? özellikle hamilelerrr... 😍 nolurrrrrrrrrrr çok ihtiyacım var dualarinizaaaa🥺 şimdiden herkese çok teşekkür ederim , hepimizin kandili mübarek olsun rabbim dualarımızı kabul eylesin 💗

X