Hamilemiyim

zeynepmelisa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2024
1
0
26
20240818_133142.jpg
kızlar selam gecen ay esimle birlikte olduk ama hafif bulasti bana ama cok fazla degil1iliskiden 1 hafta sonra vajinal mantar oldum goguslerim cok sisti ve 2 haftadir cok hassaslar bi kac gundurde regl sancisi gibi hafif kasik agrilarim vardi ama cok az bugun sabah kalktigim da hafif pembe ve kahvemsi lekelenme oldugunu gordum test aldim ve sonuc boyle cikti anlamadim cizgiler birbirine yakin olmasi gerekmez mi bu garip birsey hamilemiyim sizce degilmiyim bu arada reglime daha9 gun var

Eki Görüntüle 3467295 kızlar selam gecen ay esimle birlikte olduk ama hafif bulasti bana ama cok fazla degil1iliskiden 1 hafta sonra vajinal mantar oldum goguslerim cok sisti ve 2 haftadir cok hassaslar bi kac gundurde regl sancisi gibi hafif kasik agrilarim vardi ama cok az bugun sabah kalktigim da hafif pembe ve kahvemsi lekelenme oldugunu gordum test aldim ve sonuc boyle cikti anlamadim cizgiler birbirine yakin olmasi gerekmez mi bu garip birsey hamilemiyim sizce degilmiyim bu arada reglime daha9 gun var
Keşke iki tane alsaydın tam anlardın

X