Hamilemiyim

mihriban ilcan

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2023
6
0
20
Ben dün kan tahlili verdim kan tahlilim 0,27 çıktı hamilelik var mı yok mu doktorun bana şüpheli olduğunu söyledi bir hafta sonra tekrar gel kan ver dedi benim de o kadar sabrım yok internetten de araştırdım ama kafam karıştı net bir sonuç alamadım0,27 değerim bu hamile miyim değil miyim çok merak ediyorum doktorum şüpheli dedi ben ise gebelik olur mu olmaz mı diye merak ediyorum bir haftaya kadar merakından ölürüm lütfen bilgisi olan bana açıklık getirebilir mi

Ben dün kan tahlili verdim kan tahlilim 0,27 çıktı hamilelik var mı yok mu doktorun bana şüpheli olduğunu söyledi bir hafta sonra tekrar gel kan ver dedi benim de o kadar sabrım yok internetten de araştırdım ama kafam karıştı net bir sonuç alamadım0,27 değerim bu hamile miyim değil miyim çok merak ediyorum doktorum şüpheli dedi ben ise gebelik olur mu olmaz mı diye merak ediyorum bir haftaya kadar merakından ölürüm lütfen bilgisi olan bana açıklık getirebilir mi
5 ve üzeri hamilelik var sayılır sizinki 0. Yani negatif maalesef

Ben dün kan tahlili verdim kan tahlilim 0,27 U/l çıktı hamilelik var mı yok mu doktorun bana şüpheli olduğunu söyledi bir hafta sonra tekrar gel kan ver dedi benim de o kadar sabrım yok internetten de araştırdım ama kafam karıştı net bir sonuç alamadım0,27 değerim bu hamile miyim değil miyim çok merak ediyorum doktorum şüpheli dedi ben ise gebelik olur mu olmaz mı diye merak ediyorum bir haftaya kadar merakından ölürüm lütfen bilgisi olan bana açıklık getirebilir mi

Ya bu aralar böyle saçma sapan doktor yorumları görüyorum. bunlar hangi okuldan mezun allah aşkına 0.27nin nesi şüpheli ya. Eczacıya sorsan o bile negatif der. 4.27 bile negatif sayılırken 0a şüphe duyması şaka gibi anlamıyorum ben yaa

0,27’ye mi supheli dedi? Bence supheli dememistir, daha sonra tekrar ver demistir de siz supheli dedi diye yorumlamissinizdir

Kaçıncı gününüzde verdiniz kanı? Belki erken diye doktor sonra tekrar ver demiş olabilir. Ama adetiniz gecikeli 1 hafta olmuşsa ve ona rağmen bu değer çıkmışsa hamile değilsinizdir.

Ya bu aralar böyle saçma sapan doktor yorumları görüyorum. bunlar hangi okuldan mezun allah aşkına 0.27nin nesi şüpheli ya. Eczacıya sorsan o bile negatif der. 4.27 bile negatif sayılırken 0a şüphe duyması şaka gibi anlamıyorum ben yaa

Evet hatta dediki hamile değilsin dinlemez haftaya gel tekrar baktıralım dedi
??? Daha Türkçe mümkünse
??? Daha Türkçe mümkünse
Kaçıncı gününüzde verdiniz kanı? Belki erken diye doktor sonra tekrar ver demiş olabilir. Ama adetiniz gecikeli 1 hafta olmuşsa ve ona rağmen bu değer çıkmışsa hamile değilsinizdir.

Adet günümden 3 gun gecikti o sekil. Verdim normalde 22 gunde bir adetim basliyor ama olmadim oyuzden tahlil verdim

Adetiniz 3 gün geçtiği halde 0 gibi bişey çıktıysa hamile değilsiniz diye düşünüyorum. Hormon tahlillerinize de baktırın isterseniz. Adet olabilmeniz için progesteron en düşük düzeye inmeli.

X