Hamilemiyim ?

Navyblue3434

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2022
80
-16
23
Arkadaşlar ablalar merhaba öncelikle ben 2 aylık evliyim 9 temmuzda ilk ilişkimize girdik sonra ya ard arda ikişkiye girdik korunmadan bosalma oldu , Ama sorun şu ki ben 5 temmuzda adet oldum 9 unsa bitti öyle başladık bugün 17 Temmuz bu güne kadar hamile kalma oranım /1 diyordu uygulama bu günlerde /13 e çıktı herneyse bende geçen gece ilişki sonrası bi mide bulantısı kramp girdi eşim ovdu öyle sakinleştim uyuduk zaten , dün otobüs yolculuğu yaptık daha evden çıkmadan kasıklarıma kramp girdi o aceleyle yatakta bir iki şey yaptım kalktım neyse yolculuk esnasında normalde asla parfüm kokusu midemi bulandırmaz kolay kolay ki o parfümü ben almıştım ilk kez kokusu benim midemi bulandırrdı eve gelirken de belim her iki kenar tarafı aşırı ağırıyot hareket ederken bıçak saplanıyor gibi döneniyorum suan ve gece 3 kere çişime çıktım normalde o kadar çıkmam en fazla 1 kez neyse evimize geldik yine gittim bu sefer idrar rengim baya baya turuncuydu keskin kokuyordu ve köpük vardı dün çok su içtim aksine ve bekletmedim beni tereddüt ettiren uygulama bu tarihlerde /1 ihtimal veriyordu hamilelik için sizde bu durum nedir hamile kalınır mı yarın sabah eşim test kiti almaya gidecek

Allah Allah ya zaten suan olsa bile hazır değilim de nasıl bu kadar eminsiniz ki ? Ateş basması da yaşıyorum
Yeni evlisiniz sıklıkla ilişki yasamizsinjz şuan enfeksiyon gecirmenizden daha doğal bişi yok.10 yıllık evliyim bacım az çok neyin enfeksiyon neyin belirti oldugjnu biliyorum.Kaldiki bahsettiğiniz tarihlerdeki ilişkiden sonra hamile kalsanizda şuan bu belirtiler olmaz hamilelik bile olusmaz

Ne kadar eminsiniz ateş basması da oluyor çünkü
Yazdiginiz tarihler hamile kalmak icin uygun tarihler degil ama ihtimal tabi ki hep var. Sizin anlattiklarinizi yasadigim icin oyle bir yorum yaptim. Hamile olsaniz mide bulantisi cok sonra baslar. Ayrica idrar koyu ve keskin kokulu dediginiz icin enfeksiyon riski yuksek bence.

Yazdiginiz tarihler hamile kalmak icin uygun tarihler degil ama ihtimal tabi ki hep var. Sizin anlattiklarinizi yasadigim icin oyle bir yorum yaptim. Hamile olsaniz mide bulantisi cok sonra baslar. Ayrica idrar koyu ve keskin kokulu dediginiz icin enfeksiyon riski yuksek bence.
Baktım şimdi ağrı ve yanma demiş idrsrı yaparken bende öyle bişey yok ki ama bide alt karınds ağrı diyor benim yanda belimde bıçak saplanması gibi

Yeni evlisiniz sıklıkla ilişki yasamizsinjz şuan enfeksiyon gecirmenizden daha doğal bişi yok.10 yıllık evliyim bacım az çok neyin enfeksiyon neyin belirti oldugjnu biliyorum.Kaldiki bahsettiğiniz tarihlerdeki ilişkiden sonra hamile kalsanizda şuan bu belirtiler olmaz hamilelik bile olusmaz
Ama ağrı ve yanma diyor bende öyle bir şey yok , mide bulantısını ilk kez böyle bişeyden oldum

İdrar yolu enfeksiyonu belirtileri yaşıyorsunuz.Bende ilk evlendiğim 8 ay boyunca yaşadım hamile olduğumu sanıyordum hatta sabahları kusuyordum belirtiler aynıydı nerdeyse.İlerlemeden doktora gidin ben hep antibiyotikleri yarıda bıraktığım için tekrarladı idrardan kan bile gelmişti.Gebelik düşünüyorsanız bir kan tahlili vermenizde fayda var.

İdrar koyu olur ve tutamazsınız sürekli lavabo ihtiyacı olur.Mide bulantısı ateş ve kusma yaşanır idrar yolu enfeksiyonunda..

bunlara ek bir ufak bilgi de ben vereyim idrarda köpürme idrara protein karıştığında da gözlenen bir durumdur. bu da enfeksiyon belirtisidir @ hayatmavi16
tabi bi kan testi şu anki sorularınıza tek seferde yanıt olur.

enfeksiyon olmasa bile ilk ilişki oldugu için psikolojik bu etkileri yaşıyo olabilirsiniz. bende her takip ettigim ay mide bulantısı koku hassasiyeti kasık ve bel agrısı gibi birsürü belirti yaşadım kesin gebeyim dedigimde hep negatif çıktı. o hesap sizde adet sonrası ve ilk ilişkinin psikolojisiyle aklınızın bi oyunu bu.
olmadıgına emin olma sebebimizde 9unda adet bitmiş yani daha 10gün olmamış bu süreçte dediginiz gibi %1çünkü o kdar erken yumurtlama olmaz. olsa bile 10güne bütün bu belirtiler imkansız yani.. sizin bu belirtileriniz şuan yumurtlama döneminde oldugunuz için normal. onun sancısı yani

Allah Allah ya zaten suan olsa bile hazır değilim de nasıl bu kadar eminsiniz ki ? Ateş basması da yaşıyorum
Hamilelige hazır degilsen korunmak gerek. Her bünye farklı adetin bitimine ilişkiye girip hamile kalan arkadaşım var. Korunmasız ilişkiye girdikten sonra ayın her zamani hamile kalma ihtimali vardır.

X