hamilemiyim yoksa başka bişeymi

AngelStoOcry

.........................
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2009
56
1
merhabalar, nerden baksan 3 haftadır hafif bi kas agrım oluyodu önemsemedim hafif bi üşütmedir dedim....ayıptır yazması ama en son eşimle ilişkiye girdikten sonra bir agrı başladı anlatamam o an agrı yoktu, sonrasında oldu gece sabaha kadar devam etti okadar şiddetliydiki uyutmadı,tuvalete çıktıgım zaman büyük abdestimi yaparken bile ıkınamıyorum zaten yapamıyorumda hala devam ediyo,oturdugum yere azcık hızlı otusam o bile agrı yapıyo..sizce nedir arkadaşlar hamilelik olabilirmi yoksa başka bişeymi lütfen tecrübeesi olan arkadaşlar ilgilenirse sevinirim.....adetimede daha 10gün var ondan desem bilemiyoruml...daha önce hiç hamilelik geçirmedigim için bilmiyorum..ama hamilede olsam başka hiçbi belirti yok...kis veya iltihabtan şüpeleniyorum

bide agrılar sadece kasıgımda degil belime kadar vuruyo sanki içerideki tüm organlar agrıyo okadar

Son düzenleme:
canım hiç zaman kaybetmeden dr git herşey olabilir inşallah hiç birşeyin yoktur ama sancı deyip geçmemek lazım bende yeni evliyken öle bi sancıyla uyandım dr gittik meğer kist patlamış içim kan dolmuş komaya girmek üzereydim amaliyat oldum sakın ihmal etme hemen görün dra

bu konuda bizim bişe dememiz doğru olmaz ağrılı cinsel ilişkinin ve kasık ağrılarının bir çok önemli nedenleri olabilir bir an önce bir doktora görünmen lazım canım..

canım eğer oturduğun yerden kalkamıyorsan ilişki sırasındada ağrın oluyorsa muhtemelen kisttir biran evvel doktora git bence ama inşallah hamilesindir

canım iltihap olabilir...
benimde adetime 11 gün kala çok feci kasık ağrım başlamıştı.. hatta ayağıma kadar fazlalaşıyordu bazen..
doktor iltihap dedi ve fitil kullandım..
inanırmısın 1 fitil kullanmamla beraber ertesi gün o ağrılardan eser kalmadı..
bende düşünürdüm acaba gebelik belirtisimidir nedir diye.. ama fitili kullanınca anladımki, enfeksiyondan çekiyormuşum o ağrıyı..
en yakın zamanda doktoruna gitmelisin canım..
geçmiş olsun ve umarım ki çok yakında hamile kalırsınn..

X