hamilemiyim...yardımmmm edinnn

trablum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2011
16
0
arkadaslar 2 hatadır huzursuzum ama bır kac gundur mıgdem bulanıyordu doktora gttım kan testı yaptırdım yarın acıklanacak fakat dayanamayıp ben evdede test yaptım ikinci çizgi çok silik cıktı ve kahverengi akıntım var.. sizce hamıle olabılırmıyım....

bence hamilesin cnmmmmm ... allah saglıkla kucagına almanı nasip etsinnn

günüm gecmedi canım 1 hafta daha var adet olmama aksam kahverengı akıntım oldu hastalandım zannettim fakat sabah hıcbırsey yoktu ara ara oluyor akıntı. yarını beklıyorum inş hayırlısı olurr...

insallah canim ya peki en son ne zaman regl oldun ben 22 nisanda oldum ve bende 1 haftadir hafif belirtiler var ama gercekten hamilemiyim bilmiyorum

günüm gecmedi canım 1 hafta daha var adet olmama aksam kahverengı akıntım oldu hastalandım zannettim fakat sabah hıcbırsey yoktu ara ara oluyor akıntı. yarını beklıyorum inş hayırlısı olurr...

günün geçmeyip silik çizgi çıktıysa hamilesin büyük ihtimal..kahverengi akıntıda yerleşme kanaması dedikleri şey olabilir. Benimde çok erken başladı mide bulantısı günüm daha geçmeden hep psikolojiktir dedim ama hamileymişim. Bence hamilesin hayırlı olsun şimdiden

bende gecen ay migdem bulandi diye test yaptim cift cizgi cikti ama hamile degilmisim meger. benimde 1 hafta vardi daha adetime

İnşallah hamilesindir canım. Benim geçen ay adetime 2 gün kala karnımda kasılmalar oldu. Normalde adetimden 1 hafta öncesi ağrılar başlardı ama geçen ayki daha bi şiddetli ve kasılma şeklindeydi. Şüphelendim ve birkaç gün böyle devam etti, adetim 5 gün gecikti. idrar testi yaptım evde, ikinci çizgi çok silikti. Ümitlendim, heyecanlandım, o gün de bekleyip dr.a gidecektim, bir baktım ki adetimi gördüm. Hüsran yani. Bu ay da adetim dün gelmesi gerekirdi , geçen ayki kasılmalar bu ay da oluyor ama geçen aykinden daha şiddetli. Bu sabah test yaptım yine silik ikinci çizgi. Ve yine heyecanlı ve umutluyum. Sizce dr.a gitmeli miyim? yoksa sabredip bikaç gün daha bekleyip tekrar test mi yapmalıyım?

arkadaşlar benim adetim baya bi gecikti ve kasıklarımda ağrılar oluyor arada ve sürekli süren bi baş ağrısı... daha test yapmadım sizce doktoramı gitmeliyim yoksa testmi yapıyım bi akıl verin ne olur:18::18:

bence doktora git ama yinede bence evde test yapa bilirsin. sabah uyanir uyanmaz yap en iyi sonucu sabah veriyor.

on gün önce evde yaptım ama testi bi iki dakka falan bekledim ama çıkmadı o yüzden bilemiyorum doktora gitsem gebelik ypok dese çok üzülürüm herhalde

kızlaaarr selammm yeni üyeyim bendee.. bişey sormak istiyorummm.. Beklenmeyen reglm yarın ve ben dün dayanamadım test yaptım evde 2. çizgi silik çıktı geçen ay yaptımda çok net negatif çıkmıştı. Umutlanmakta istemiyorum ama bugün kanda baktırsammı acaba.. bu durumu yaşayanlardan yorum bekliyorumm şekerlerrrrrr.....

bi iki gün daha bekleyip öyle kan testi yaptırabilrsin daha garanti olur.. Allah gönlüne göre versin..

aynısını yasadım günüm gecemeden 1 hafta önce test yaptım 3 kez hepsi silik ama hep çiftçizgiydi.. 3 gün sonrada kahverengi leke geldi.. şimdi 3 aylık hamileyim...Hayırlısıyla anne oluyosun.. ama tabi kalp sesini duyana kadar hersey için cok erken...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…