Hamilemiyim yardim edin lutfen

bensakagibiyim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2013
47
0
34
Selam 20 yasindayim 21 ekimde beraber oldum ve icime bosaldi basim döndu o an,ertesi
gunu surtunduk ve surtunurken agriyordu,23 ekimde adet oldum siddetli
bir sekilde acile gittim doktor yumurtaliklarima bakti temizsin dedi.
Sonra adet gördum,ve 26 ekimde tekrar birlikte olduk icime bosaldi yine basim döndu o
an ve ertesi gunu cok az bir kanamayla adetim erken bitti.
suan karnim cok sis(kabizlikla alakasi yok cunku buyuk abdestimi göruyorum..),
Gaz cikiyor arada bir,erken yoruluyorum
ve asiri derecede yiyorum(tatliya yönelik) ve göbek deligimin alti yani rahim
oluyor galiba sisti ve sertti,kasiklarimda agrida oluyor az bi siskinlik hissediyorum bide,
unutkanlik var ve 2 haftada 3 kilo oldum
bugun test yaptim 3
kasim ama negatif cikti acaba test mi yanlis yoksa dogru mu? ya da ben mi erken
yaptim ? ne zaman yapmaliyim ? hamile kalmis olabilirmiyim ?kanda test mi yaptirsam?
adet gecikmesini mi beklesem fakat adet gunlerimi tam bilmiyorum? korkuyorum..

İyide hamile kalmaktan korkuyosan korun korunmazsan hamile kalırsın tabi. Evde gebelik testi yapmak için en azından adet günde yapman lazım yoksa kesin sonuç vermez

sanırım adetliyken birlikte olmuşsun. bu dediğin şikayetlerin bir kısmı onunla alakalı bir kısmı psikolojik. çünkü şu anda hamile olsan bile belirtilerini bu kadar yoğun yaşamazdın. acil olarak ne yapmalıyım dersen kan testi yaptrabilirsin. kesin sonuç için adet gününü beklemelisin. ve bence korun adetin düzensizse ne olduğunu anlayamadan bi bakmışsın hamilesin...

herşey olabilir canım kanda baktır en doğru sonuç o dur yanii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…