Hamilemiyim sizce ? Sürekli bu psikolojiden çok yoruldum😔

sipsip52

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2008
876
631
En son 13 nisanda iki gün gecikmeli adet oldum normalde 28 günde bir olurdum . 28 nisanda yumurtlama tarihimdi çocuk istediğimiz için ilişkiye girdik bugünlere dikkat ederek , birkaç gün öncesinde sivilcelerim çıktı adet belirtisi olarak gördüm bunları hafif agrı sancı da var belimde bacağımda . Çok zaman olmasına rağmen meraktan dün test yaptım negatif çıktı adetime 4 gün vardı yani daha.akşam ilişki sonrasında açık pembe jel gibi bi kan gelmişti hastalanmışım dedim duşa girdim duştan sonra daha çok gelir sıcak suyun etkisiyle benim fakat hiç gelmedi aradan birgün geçti hala yok hafif sancım var fakat böyle sökülememe gibi bi durum yaşamadığım için acaba yerleşme kanı olabilir mi ? Ve gögüslerde siskinlik ağrı hiç yok ama şuda var ilk adet olduğum günden beri o hissi hiç tatmadım yani gögüs agrısı hiç yaşamadım

Canım malesef burda ne desek bos sana olabilirsin de olmayabilir de psikolojik belirti de olabilir en iyisi gecikmeyi beklemek 4 gun kala cikmayabilir benim 6 gun kala bembeyaz çıkmıştı bir gun gecikme de silik çıktı yani beklemelisin ne yazikki

Gecikmeyi bekle test yap canım inşallah hayırlı haberi alırsın

Gecen hafta bende de aynisi oldu ve maalsef sonrasında adet oldum ,insallah sizin hamilelik cikar

Belirtilerden yola cikarak hamilelik hakkinda yorum yapilamaz. Sizin hamilelik belirtiniz benim adet belirtim olabilir. Supheleniyorsaniz zamani gelince test yapin

Göğüs hassasiyeti olmak zorunda degil ama tek taraflı kasik ağrısı ve akıntı bence en büyük belirti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…