hamilemiyim merak ediyorum

kirlibeyaz

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2013
12
0
miratech diye bir gebelik testini yaptım bu sabah ve ikinci cizgi silik çıktı arkadaşlar hamile olabilir miyim ?
tam adet olmam gereken gün olmadığım için yaptım bilgi verir misiniz

ikinci çizgi silikte olsa pozitiftir sonuç...
bi hastanenin aciline git orada kan testi bakarlar...
hayırlı olsun şimdiden...

Hayirli olsuun:KK66:) pozitiftir.Adet tarihiniz gecmeden de test dogru cikiyor.Adet tarihiniz gecince baska bir testle daha kesinlestirin. O da pozitif cikar buyuk ihtimal, saglik ocaginda kan testi yaptirin. Unutmadan, adetinizin tarihi gecmedigi icin su an kan testi yapmazlar. Allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin. Guzel haberlerinizi bekliyoruz.

Son düzenleme:
Hayirli olsuun:KK66:) pozitiftir.Adet tarihiniz gecmeden de test dogru cikiyor.Adet tarihiniz gecince baska bir testle daha kesinlestirin. O da pozitif cikar buyuk ihtimal, saglik ocaginda kan testi yaptirin. Unutmadan, adetinizin tarihi gecmedigi icin su an kan testi yapmazlar. Allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin. Guzel haberlerinizi bekliyoruz.

teşekkür ederim hayırlı olur inşallah :)

canım benim adetime 6 gün varken ilk testimi yaptım silik çizgi çıkmıştı. sonra üç gün denedim giderek belirginleşti çizgi. kan testi yaptırdım hamileymişim. seninki de eminim öyledir. hamilesindir canım

canım benim adetime 6 gün varken ilk testimi yaptım silik çizgi çıkmıştı. sonra üç gün denedim giderek belirginleşti çizgi. kan testi yaptırdım hamileymişim. seninki de eminim öyledir. hamilesindir canım

evet kuzum aldım bugun guzel haberı kan testı yaptırdım hamileymişim.:) Rabbim sağlıklı bir şekilde doğurup büyütmeyi hepimize nasip etsin

X