hamilemiyim??(lütfen yardım)

nisanli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2011
28
0
arkadaşlar geçen ay ayın 15 inde adet gördüm.1 hafta sonra hafif bir koyu kırmızı akıntı oldu.korunuyordum ama bilmiyorum.üstüne görme olayını yeni öğrendim.acaba üstüne görmüş olabilirmiyim.adetimde gecikme yok periyodunda oldum.ama üstüne görüyor olabilirmiyim...üstüne görüyorsam bu idrar testinde çıkmaz dimi ? yani adetimde gecikme yok o yüzden idrar testi yapmamın bi anlamı yok.tek çarem kan testi yapmak mı ? anlamanın başka olu yok mu ? yadım lütfen.hamilet olmayı şuan istemiyorum şuan.

canım şu an hamileysen idrarda çıkar. ara kanamanın sebebi ya kimyasal bir gebelik geçirdinde adetinle onu attın. ya da hamilesin ve üstüne adet oldun ara kanamasıda yerleşme kanamasıydı. bu iki ihtimalede hazır ol canım. ama idrarında kesin çıkar. ve çıkarsada mutlaka doktora görün bebeğin duruyormu diye çünkü keseninde görünmesi gerekiyor.

canım çok teşekkür ederim.ama ben anlamadım yine:/ şimdi bu ayın 19 unda benim adetim.eğer adet olursam hamile değilim.ama 200 de 1 ihtimal üstüne adet görmüş olabilirim değil mi .yani hem hamileyim hemde üstüne görmüş olabilirim.ve idrar testini de adetim geciktiği zaman yapmam gerekiyor ama adet olursam yani üstüne görürsem nasıl anlayacam doğrusunu.adetim gecikmeden yapsam yani 19 unu beklemesem de yarın idrar testi yapsam yine doğru sonuç alırmıyım acaba ?

merahaba aranıza yeni katıldım bana bı yorum yaparsanız sevinirim son adet tarihim 16 avustos adetime yani adetime 2 gun kaldı bundan 1 hafta once ilk olarak 2 damla kahve rengi akıntı geldi ardından 1 gun sonra pembemsi bi akıntı ama aynı gun sankı adet olcakmısım gımı bel ve kasıkta agrılar oldu ve sonrada kasıkta batmalar ara ara devam etti sureklı idrara cıkıyorum goguslerimde batmalar var ve damarlar belirginlesti ama oyla sancı falan yok bugun idar testi yaptım fakat negatif cıktı bu arada atesimin olcusu 37.00 ve 37.02 arasında gıdıp geliyo hamıle olabilirmiyım kızlar sizce

peki idrar testini yapmak için adet gecikmesini beklemem mi gerekior ? adetim ayın 19 unda.ben yarın yani 13 ünde yapsam yine doğru sonuç alırmıyım ?

evet canım adetini hiç bekleme hemen test yap. hamileliğin varsa bir adet dönemin geçmiş zaten. çoktaaaan idrarında belli olmuştur. adetinle söküldüysen sonuç negatif çıkar.(tabii bu ay içinde korunmayıp hamile kaldıysan yani o zaman şimdiki adetini beklemelisin) adetinle beraber sökülmediysende sonuç pozitif çıkar. İnşallah hamilesindir. ama herşeye hazırlıklı ol yinede. çünkü bebeğin adetle gitmediyse üstüne görmüş oluyorsun.

Son düzenleme:

pardon bu mesajımı nisanli arkadaşım için değil sansiz arkadaşım için yazmıştım. yanlışlık oldu. kusura bakmayın. :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…