hamilemiyim lütfen yardim

sude197979

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2008
18
0
slm arkadaslar benim 3 gün günüm gecti dün test yaptim negatif cikti.acaba böyle olupta aranizda hamile kalan varmi lütfen yardim

ya bilmiyorum negatif çıktıysa olamayabilirsin ama belki çok erken olduğu içinde belli olmamıştır mesela ben 10 geçtiğinde daha net belli olmuştu testim inşallah hamilesindir canım...

bilmiyorum canim ya karnimda iki haftadir agriyo ama sanki adet olcakmisim gibi sen hic yaptinmi iki yada üc gün sonra

Ben 4 haftalık hamileydim 10 günden fazla geçmişti iki günde bir test yapmama rağmen idrarda çıkmamıştı. Yanlış yönlendirip seni hayal kırıklığına uğratmak istemem ama 3 gün çok az bir süre bence 5 günden sonra kanda çıkıyormuş kan testi yaptır. Umarım istediğin gibidir.

kizler halen tik yok test yaptim gene bisey yok ama belirtilerim bile hic yok karin agrim falan bile .
ksmt insallah benimde senin gibi olur sende 10 günden sonra testdemi ilk göründü

yok cnm ben iki gun gecince yaptim cikmadi sonra bir gun bekledim yaptim yine cikmadi
sonra iki gun daha bekledim yine cikmadii ama sabah idrari degildii ve bes dk sonra hatta yirmii cook silik cikiyordu
sonra altinci gunun sonunda ciktii :dance:

orkidem canim ya simdi anlamadim yani yaptiklarinda hep silikmiydi sonuncudami silik cikti anliyamadim canim yaaa

Selam
Benim Ilk Hamileliğimde Idralde çikmadi Kanda çikti.hatta 23/nisan/2004 De Aşiri Sancim Vrdi Annem Hastaneye Kaldirdi.ultrasonda Bile Göremedi Idral Içinde Kum Döküyorsun Dedi Henüz çok Erkendi Yinede Birkana Bakalim Emin Olalim Dedi Doktorum Kanda çikti.ikinci Hamileliğim Aralik/2007 De Idi 1 Hafta Içinde Araliklarla 3 Test Yaptim çikmadi Ve Yine Kanda çikti Ama Maalesef Düşük Yaptim.
şimdi Tekrar Denemedeyim Inşallah Hamişsindir.allah Herkesin Gönlüne Göre Versin

Selam
Benim Ilk Hamileliğimde Idralde çikmadi Kanda çikti.hatta 23/nisan/2004 De Aşiri Sancim Vardi Annem Hastaneye Kaldirdi.ultrasonda Bile Göremedi Idral Içinde Kum Döküyorsun Dedi Henüz çok Erkendi Yinede Birkana Bakalim Emin Olalim Dedi Doktorum Ve Kanda çikti.ikinci Hamileliğim Aralik/2007 De Idi 1 Hafta Içinde Araliklarla 3 Test Yaptim çikmadi Ve Yine Kanda çikti Ama Maalesef Düşük Yaptim.
şimdi Tekrar Denemedeyim Inşallah Hamişsindir.allah Herkesin Gönlüne Göre Versin

cnm bnm 4. günümdee idrar testi yapmıştım çıkmıştı ama gec yumurtlama olduğunda gec çıkabiliyo cnm karamsar olma inşallah hamilesindir.. testi sabahmı yapıyosun cnm bide daha önce adetin gecikirmiydi

mysever hayir canim bukadar hic gecekmemisti bugun kan testi yaptirdim bakalim sonuc yarin belli olcak hadi hayirlisi cok merak ediyorum benim bugun 6 gündü gene tik yok ama göbekteki delik cok agriyo sanki göbegimi düsürmüsüm gibi hayirlisi olsun insallah

X