Hamilemiyim lütfen yardım edin

hilalkaya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2010
4
0
Merhaba arkadaşlar, ben kasım ve aralık aylarında hiç denecek kadar az adet gördüm bu ayda adetim 4- 5 gün gecikti ancak sadece göğüslerimde şişkinlik var birde iştahım çok açıldı canım sürekli birşeyler çekiyor onun dışında mide bulantısı gibi yada göğüs uçlarında kararma gibi belirtilerim yok ancak kilo aldığımı farkediyorum bilhassa karın kısmından evleneli 5 ay oldu ilk iki ay hapla korundum sonra farklı yöntemlerle korunduk ama endişeleniyorum acaba hamilemiyim?

Aradan bayaga zaman gecmis, simdiye kadar bir test almak aklindan gecmedimi güzelim? Zaten evleneli daha yeni olmus, ama önceden eger adet gecikmesi hic yasamadiysan insallah hamilesindir tabii eger istiyorsan.

bundan önceki iki ay az da olsa adet gördüm diye test yapmak hiç aklımdan geçmedi doğrusu bu konuda biraz cahilim yardım ederseniz sevinirim

senin durumu sadece test paklar :)) kan yada idrar böle endişeli varmı yokmu diyeceğine alsana bi test kuzum ya ii sabırlısın valla ben olsam gece yarısı eczzane açtırırdım şölede olabilir çok yeni evlisin hormonlarının düzene girmesi durumuda olabilir yada ilaç kullandıysan oda etkilemiş olabilir ilaçtan kastım bi ağrı kesici bie olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…