hamilemiyim lütfen bu durumu yaşayanlar yardım etsin:)

leydi_di

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2012
4
0
merhaba kızlar
Benim adetim 4 gün geçti test aldım yaptım tek çizgiydi bende 2-3 dakka bekledikten sonra attım çöpe testi. Daha sonra bir arkadaşım bana tekrar bakmamı sonucun hemen çıkmayacağını söyledi ve ben ertesi gün testi çöpten çıkardım (tabi kutunun içindeydi) baktım 2. çizgi var ama silik daha sonraki gün tekrar test yaptım ama tek çizgiydi 2 saat bekledim yine tek çizgiydi . Hala adet olmadım . Bugün kan testi yaptırmayı düşünüyorum.. Lütfen bunu yaşayanlar benimle paylaşabilirlermi

merhaba kızlar
Benim adetim 4 gün geçti test aldım yaptım tek çizgiydi bende 2-3 dakka bekledikten sonra attım çöpe testi. Daha sonra bir arkadaşım bana tekrar bakmamı sonucun hemen çıkmayacağını söyledi ve ben ertesi gün testi çöpten çıkardım (tabi kutunun içindeydi) baktım 2. çizgi var ama silik daha sonraki gün tekrar test yaptım ama tek çizgiydi 2 saat bekledim yine tek çizgiydi . Hala adet olmadım . Bugün kan testi yaptırmayı düşünüyorum.. Lütfen bunu yaşayanlar benimle paylaşabilirlermi

valla ben bu ay aynı şeyi 4 kere yaşadım 7 gün geçti bat ama hala gelen giden yokkkkk kan testi için pzt yi beklicem hayırlısı valla böyler olupta hamile olan varsa diye forumda bekleyip duruyom birbirimizi haberdar edelim

Cnm idrar testi için en fazla ilk 20 dk dikkate alınır. o da en fazla yani.
Onun dışında ertesi gün bakman ya da bir kaç saat sonra bakman doğru değil. yanlış sonuç verir.
Kesin sonuç için kan testi yaptır istersen için rahat etsin.
Umarım sonuç istediğin gibi olur:KK16:

valla ben bu ay aynı şeyi 4 kere yaşadım 7 gün geçti bat ama hala gelen giden yokkkkk kan testi için pzt yi beklicem hayırlısı valla böyler olupta hamile olan varsa diye forumda bekleyip duruyom birbirimizi haberdar edelim

ben bu akşam kan testi yaptırıcam yoksa bu muallakda kalmak çok kötü

kılzar benim adetim 10 gün gectiten sonra yaptım ikinci cizgi saniyeler içindecıktı sonra kan tahlili yaptırdım emjinolmak için oda pozitifff:):KK53:

Testler cok yanıltıyor cnm . kan testi yaptır mutlaka. eğer küçükse bebek o testte çıkmaz

ilk 10 dk ya bakacaksın tatlım...
ertesi gün bakılan test bi işe yaramaz...
emin olmak için bi kan tahlili yaptır istersen..
allah gönlüne göre versin..

kan testi yaptırdım dün gece 2,41 çıktı beta hcg sonucum adetim geceli bugün 5 . gün sizce bu değer nedir hala adet olmadım

kan testi yaptırdım dün gece 2,41 çıktı beta hcg sonucum adetim geceli bugün 5 . gün sizce bu değer nedir hala adet olmadım

Adetin 5 gün geçmiş eğer geç döllenme değilse değer çok küçük ama hiç belli olmuyo bu işler yine adet olmazsan tekrarla kan testini umarım yükselir dua et cnm..

X