Hamilemiyim.....lütfen acil yardım........

bebegem

BEBEĞİMİ VER RABBİM
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2009
900
6
yardımınıza ihtiyacım var...

geçen ay ayın 8 inde adet olmuştum.....

ve bu ay ayın 9 zunda adet olmadım.....ve hemen kanda gebelik testi yaptırdım.....

ve 0.1 çıktı...

tabiki yıkıldım......

ama canım arkadaşlarımm ben hiç adet gecikmesi yaşamadım.....

ve 3 gündür bel ağrısından öldüm ........

ve tabiki akıntım çok fazla....

acaba geç döllenme olurmu.......hala adet olmadım ...lütfen yardım.....

canım olabilir ama biraz daha geçerse gene yaptır.genelde kanda çıkar hemen ama.allahım hayırlısını versin.

normalde gunu gunune mi adet olursun yada belin agrir mi yada baska belirtileri olur mu adetinin baslangicinin belkide stresten yada yorgunluktan bir sebebe bagli gecikme olabilir bence biraz daha bekle eger hala olmazsa kan testini tekrarla

canım olabilir ama biraz daha geçerse gene yaptır.genelde kanda çıkar hemen ama.allahım hayırlısını versin.

normalde gunu gunune mi adet olursun yada belin agrir mi yada baska belirtileri olur mu adetinin baslangicinin belkide stresten yada yorgunluktan bir sebebe bagli gecikme olabilir bence biraz daha bekle eger hala olmazsa kan testini tekrarla

HİÇ DAHA ÖNCE GECİKME YAŞAMADIM

hatta 2 yada 3 gün önce adet olurdum.....bel ağrısıda hiç yaşamazdım...... akıntım

hep kesilirdi.....ama akıntım şimdi çok fazla

İDRARADA ÇOK SIK GİDİYORUM..

belimde ağrıyor.........

ama neden 0.1 çıktı yani değilim dimi.....

hamile olabilirsin kesinlikle 1hafta icinde kan testini yenile yeni dollenme olmussa kan degerinde idrar degerinde cok dusuk hatta cikmayabilir haydi hayirlisi belkide bebis cikti yola

ewet bencede 1 hafta içinde adet olmassan ken testini tekrarla cnm inşallllaaah hamilesindir hadi bakalım opuyorumnanaktan

inşallah tek dileğim bu 2 aşılama yaptırdım ve sonuç negatifti tabiki çok üzüldüm

ve bu ay dinlenme ayımdı ...inşallah hamileyimdir...

Once evde yapilan gebelik testi al, iki kez emin olmak icin bir saglik ocagina da git testi tekrar yaptir. Lutfen incinme soyleyeceklerimden, bir imza atmis olmaniz noktasinda degilim, fakat hayati birlikte paylasacagin, olasi bir dogumda babalik sorumlulugunu yuklenecegin bir sifati her ne olursa olsun, adam gibi adam yoksa hayatinda nicin onlem almadin be canim? Bekar yaziyor durumunda.

X