hamilemıyım? korkuyorum, yardım...

K

karameleks

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi karameleks
kafayı yemek üzereyim, lütfen yardım edin:..

bir bucuk aylık evliyim ve bir bebek düşünmüyorum kesinlikle... Ancak evlendiğimden beri hiç adet olmadım... en son 15-20 nisan gibi bir tarihte adet olmuştum... birkaç kere gözlerim kararınca şüphelendim ve doktara gittim..

kan testi yapıldı... negatif çıktı.. değerlere bakmak aklıma bile gelmedi heyecandan ama eşim 5 gibi bir rakam hatırlıyor.. Evlenmeden önce adet düzensizliği vardı.. 1,5 ayda bir geldiği oluyordu.. en son evlenmeden önce 2 ay düzenli idi..

Doktor progestan diye bir ilaç verdi. 10 gün kullan sonra adet olursun dedi... Ama benim şüphelerim nedense hala bitmedi.. Yorgunluk bas agrısı karında sisme gibi şikayetlerim var..

kan testi yapılmadan 3 gün önce ilişkiye girmiştik en son.. 3 günlük olsa test gösterirmı acaba? Bir de kesinmıdır? çook korkuyorumm...

• Konu Sahibi karameleks
karameleks merhaba öncelikle,
3 günlük kan testinde biraz zor çünkü hamile kalınca hormon değerlerinin yükselip kana karışması zaman alır. regli düzensizliğin varsa bence tabi zaten yumurtlamanda bi problem olabilir. ama biraz daha sabret 3-4 gün sonra regli olmazsan kan testini o zaman yaptır çıkar o vakte kadar kanında belli olur yani.
allah gönlüne göre verir inşallah

• Konu Sahibi karameleks
evlenmeden öncede varmis düzensizligin belki yine tekrarlamistir....

• Konu Sahibi karameleks
canım düzensizliğim vardı zaten demişsin birde yeni evlenince hormonla değişim nedeniyle ilk aylarda düzensizlik oluyor ama yinede istersen birkaç gün sonra kan testini tekrarla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…