Hamilemiyim kızlar yardım edin??

cerenkara

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2023
44
7
22
Herkese merhaba 2 senedir evliyim çocuk istiyoruz ama allah nasip etmedi 2 senein sonunda hamile kaldım düşük yaptım 4 haftalıkken kürtj olmadım kendisi düştü doktorda için temizlenmiş dedi 9 ağustosda düşük yaptım 8 gün sürdü kanamam büyük ihtimal adet gördüm ondan uzun sürdü sonra bi daha görmedim 28 gün oldu içime doğdu bian test alıp yapıcam dedim ilk başta negatif çıktı sonra bi daha yaptım silik çıktı gğn geçtikçe az daha koyuşma oldu kan testi yaptıramıyorum cok uzak hastane eşimde iş yerinden izin vermiyolar yardım edin hamilemiyim bugün yaptığım test bu

Teste göre var canım yarın bir daha yap bakalım

canım kararsız kaldım çizgi belli ama kuruma da olabilir gebelikte rengi pembe olmadığından ben kuruma çizgisi olarak algıladım bir an ama gebelikte olabilir tabi ki inşallah

Gebesiniz. Benim iki gebeliğimde de böyle çıkmıştı. Eğer on dk içinde çıktıysa tabii ki.

Ama beliriyo 2 dakikada canım kuruma çizgisi biraz bekleyince olmuyo
Bilmiyorum canım 4 senedir test yapıyorum kuruma çizgisinden hiç yanılmadım senin belirtilerin varsa test doğru gösteriyor olabilir inşallah vardır farklı bir test ile 2-3 gün sonra tekrarla bence

Benim de 4 testim silik çıktı bhcg 196 geldi hamilesindir tatlım hayırlı olsun. Ama ne yazık ki ben aldırmayı düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…