hamilemiyim kafam karıştı lütfen bilgilerinize ihtiyacım var...

dilem_sed

Kalbinizle yaptığınız her şey size geri dönecektir
Kayıtlı Üye
14 Mart 2009
540
949
arkadaşlar aranıza yeni katıldım... şuan okadar çok karışık duygulardayım özellikle çok korkuyorum.martın 5 yaptırdığım kan tahlilinde sonu pozitif ve değer 143 çıktı ama bebeği göremediler sonrasında ayın 11'inde tekrar gittim oradada göremediler ve tahlil sonucuma göre kesenin daha görünmeyeceğini söylediler.değerleri hesapladılar ve şuan benim değerlerimin 1000 li çivarda olduğunu sölediler.ya dediler dış gebelik yada çocuk gelişimini göstermeden düşmüş olabalir dediler yada çok sağlılı dedi doktor. 2 HCG testi daha yaptırmamı söyledi.gelişimini 2 gün ara ile inceleyecekmiş ben ilkini 13'ünde yaptırdım pazar günü yine yaptıcam ilk tahlil sonucunda 750 lerde çıktı.acaba değerler düşükmü yoksa normalmi?
düşük olduğu içinmideğer düşük çıktı yoksa yeni olduğu içinmi yoksa dışgebelikmi deliricem çok korkuyorum...

bana cevap yazarsanız çok sevinicem...
sevgilerimle

Son düzenleme:
bildiğim kadarıyla sağlıklı bir gebelikte kan değerleri 48 saatte bir 2 ye katlaması gerekiyor diğer yandanda ultrasonda hemen gözükmeye biliyor .karından mı baktılar vajinadan mı? ilk haftalarda karından görmek daha zor oluyormuş. umarım hamilesindir ve sağlıklı bir bebişin olur.

alttan baktılarkese görür gibi oldular ama tam bişey diyemedi 2 gün arayla hcg testi yapmamı istediler bende ayın 13 de yaptırdığımda 757 çıktı bugün yenisini alıcam umarım yükselmiştir.
gelişmeyen gebelik nasıl oluyo? hcg değeri artmıyormu?
acaba öle bişey olabilirmi dış gebelikte hcg değeri yükseliyormu?
çok korkuyorum

alttan baktılarkese görür gibi oldular ama tam bişey diyemedi 2 gün arayla hcg testi yapmamı istediler bende ayın 13 de yaptırdığımda 757 çıktı bugün yenisini alıcam umarım yükselmiştir.
gelişmeyen gebelik nasıl oluyo? hcg değeri artmıyormu?
acaba öle bişey olabilirmi dış gebelikte hcg değeri yükseliyormu?
çok korkuyorum

bak canım bende hamile olduğumu öğrendiğim anda beta değerim 822 idi doktorum çok net bişey göremedi.. 2 hafta sonra gittiğimde kese göründü..şuan 2,5 aylık olduk herşey yolunla gidiyor.. beta değeri normal gebelikte yükselmesi gerekir.. ama beta yükselir rahimde kese bebek özükmezse dış gebelik vardır..seninki erken olduğu içinde göükmeyebilir.. kendini rahat bırak doktor kontrolunu bekle inşallah görünür ve sağlıklı bir gebelik geçirirsin canım..

bak diğer sayfalarıda iyice araştır neler neler var .. bak bir arkadaşımın keseside geç görünmüştü şuan 10 haftalık gebe çok iyi..

inşallah güzel haberler alırsın canım

akşam hcg sonucumu aldım.757den 588 e düşmüş çok kötüyüm :KK43:

akşam hcg sonucumu aldım.757den 588 e düşmüş çok kötüyüm :KK43:

aaa kahretmek yok kendini ama.biliyorum insan üzülüyor bende geçen salı düşük yaptım ama şunu da unutma ki yolunda gitmeyen bişiler varki böle oluyor.bak en azından hamile kalabiliyoruz.burada o kadar güzel arkadaşlar o kadar çok uğraşıp neler yapıyorlar ama genede olmuyor.sonuç kötü bile olsa bu senin için en hayırlısı demektir.kromozom bozukluğuyla ilgili bir aksama var ve bünye kabul etmiyor olabilir.her zaman yazarım her şerde bir hayır vardır,kahretme kendini arkadaşımmm:teselli:

X