hamilemiyim değilmiyyim

nemesis06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2010
107
0
kızlar adetim geçeli 4 gün oldu ve halen olmadım bugun idrar testi yaptım negatif idrar testi yapmak için acelemi etmişim sol kasığım ağrıyor ve sağ ayağımda çekme var kabılzık yaşıyorum idrar testi yanlış çıkmış olabilir mi

yarın kan testi yaptırman en doğrusu......belirtiler gebelik belirtisine de benziyor...test yanlış çıkmış olabilir....bende de pozitif çıkmıştı ama adet oldum 2 gün sonra...

yarın kan testi yaptırman en doğrusu......belirtiler gebelik belirtisine de benziyor...test yanlış çıkmış olabilir....bende de pozitif çıkmıştı ama adet oldum 2 gün sonra...

yarın gidicem doktora işte merak arkadaşım çatlıcam sabaha kadar sabırsızlıktan.

kızlar benim de adetim dündü. çok hafif kasık ağrısı ve göğüslerimde şişlik dışında bişeyim yok. sabahları da vücut sıcaklığımı ölçüyorum 4 gündür 37 ! siz ce hamile miyim???

arkadaşlar ben yeni üye oldum lütfen sorularımı cvp verirmisiniz stresten çatlamak üzereyim
benim adetlerim düzenlidir 28 günde bir olurum ama bu ay geçikti 2 gün geçmişken kan tahlili yaptırdım değerim 2 çıktı negatif
bugun 6.günüm hala olmadım evde test yaptım negatif hamile olabilirmiyim hiçbir belirtim yok offfffff ALLAHIM SEN YARDIM ET birileri bana güzel bişeyler söylesin lütfen

adetim3 gün geçiktiğinde gebelik testi yapmıştım negatifti, 7. gün yaptığımda pozitif olmuştu ya biraz daha bekleyin yada gidin kan testi yaptırın kesin olsun... bide yumurtlama testi varsa onu yaptığınızda sürekli çift çizgi çıkıyorsa gebelik oluyor şahsen benim öyle olmuştu kişiden kişiye değişrmi bilemem...

sağol arkadaşım ben 10 aydır bebek istiyorum olmadı ilk defa geçikmem oldu biraz onun heycanı var galiba yarın dr gidicem inş güzel sonuç alırım RABBİM dileyen isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin seninkini sağlıkla ve hayırlı kılsın inş

kızlar çok fazla takıyorsunuz galiba ondan alıyor
kendimizi biraz rahat bırakalım olursa olur zaten gözüyle bakalım
aman şu belirti böyle şöyle mi derken kendi kendimize belirtiler çıkartıyoruz
biraz rahat olsak her şey çok güzel olacak Allah ın izniyle

merhaba arkadaşlar ben geçen ay adetimin ilk günü belara adlı doğum kontrol hapını kullanmaya başladım ve düzenli olarak kullandım fakat son 4 hap ile birlikte üst solunum yolları enfeksiyonu nedeniyle amoksisilin içerikli bir ilaç kullandım bu sırada doğum kontrol hapı bitti 7 günlük ara verdim adetimin 5. günü 2. kutuya başladım.başladıktan 3 gün sonra antibiyotiğin belaranın koruyuculuk etkisini azalttığından habersiz korunmasız bir ilişki yaşadım ve içeriye boşalma oldu.ertesi gün tesadüfen belaranın etkisini azalttığını öğrendim ve ilişkiden 19 saat sonra norlevo kullandım.sizce gebelik riski var mıdır?tek umudum norlevoyu ilk 24 saat içinde almış olmam ve ilişkinin yüksek doğurganlık günlerime denk gelmemesi

bence korkulacak bişey yok norlevo içmişsin adetin gecikirsede korkma norlevo adet düzensizliği yapıyor

doğru söylüyorsun arkadaşım rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin isteyen herkeze sağlıkla sıhatle kucağına almayı nasip etsin inş

bence korkulacak bişey yok norlevo içmişsin adetin gecikirsede korkma norlevo adet düzensizliği yapıyor

daha önce bir kez daha içmiştim norlevo yu 5-6 gün içinde hastalandım regl dönemim de hep ona göre oldu.ancak bu sefer norlevoyu içmemin üstünden 9 gün geçmesine rağmen hastalanmadım bide dün gece çamaşırımda birkaç damla pembe kan görünce iyice endişelendim adet günüme de daha 12 gün var ne yapıcam bilmiyorum

bugun 12. gün oldu daha yeni test yaptım yine negatif şuan çok kötüyüm niye böyle oldu öğleden sonra dr gidicem galiba sağlık problemim var
arkadaşlar lütfen dua edin kötü bişey olmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…