hamilemiyim degilmiyim???

P

pinarsayin

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi pinarsayin
selam arkadaşlar

yardımınıza ihtiyacım var..hemen yazayım.14 aralık'ta adet olamam gerekirken gelmedi.ben de saglıkocagında test yaptırdım çift çizgi cıktı.dün doktora gittim.adetimden 8 gün gecmişti.ultrasona girdim ama göremediler.kan testi yaptırdım.degerim : 11519,11 cıktı.sonra sonucu tekrar aynı doktora götürdüm..aa bukadar yüksek degerde nie göremedim dedi ve gene baktı ultrasonda ve gene göremedi.sonra ben telas ettim ve arastırma hastanesine gittik. degerimi doktora gösterdim ve oda sasırdı o doktor nasıl göremez görmesi gerek degerin yüksek dedi.gel birde alttan bakalım dedi.-tatlicadiarzu-alttan baktı bi bosluk görüyorum kese gibi ama embrioyu göremedim dedi.akannehir haftaya gene gel dıs gebelik olabilir kürtaj olabilirsin dedi..akannehir arkadaslar dıs gebelik belirtilerine baktım karın agrısı, kanama mide bulantısı, bas dönmesi.bunların hiçbirisi yok.sizce embrionun görünmemesi normal mi yoksa adetin 8. gün gectikten sonra bu kan degerimle görememesi anormal mi??

• Konu Sahibi pinarsayin
merhaba arkadaşım
bence hamilesin, bebiş daha kesede görünmeyecek kadar küçük olabilir, son adet tarihine göre belki daha büyük görünüyordur ama geç döllenme olmuş olabilir, bence gönlünü ferah tut. Dış gebelik olsa kese görünmezdi, bence alttan yapılan muayene daha sağlıklı benimde ilk kese görünmüştü bebişim 6 haftalıktı 5,5 mm kese vardı, 6 gün sonra göründü bebeğim. inşallah sende görürsün en tez zamanda...

• Konu Sahibi pinarsayin
Birde bebiş 8-10 haftalık olmadan karın ultrasonunda görünmüyor...

• Konu Sahibi pinarsayin
bencede benim bi tandığımın alttan muayenede çıkmıştı bebeğin kesesi, oda 23 günlüktü daha. gönlünü ferah tut

• Konu Sahibi pinarsayin
gec döllenme olmuştur bence hamilesin endişelenme...

X