Hamilemiyim değilmiyim yoksa geçicimi ama regl olcak olsaydım sızdece kahverengi akıntıdan sınra olmazmydım

aaa111k

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2023
10
-1
25
#hamilemerhabalar regl ım dırt gun gecti ve bes gün once kahverengi akıntı geldi sanıyede bitti daha gelmedi kasık karın agrım var ara sıra gelıyor gidiyor oksururken sag kasıga batma oluyor ıkı sefer kimyasal yasadım kana gitmek ıcın bı kaç gun daha beklemek ıstıyorum ama bu sekılde bısey yasayan hanımlar varmı acaba yatdım edin

Eklentiler

• 315D00B7-CC96-4F66-930C-E2F033F675B6.jpeg
    118,2 KB · Görüntüleme: 43
Bariz gebesiniz Şuan

Hamilesiniz tebrik ediyorum. Ben de 1 günlük gecikme ile dün öğrendim. benim de birkaç gün önce gülerken kasığıma sancı girdi ilk gebeliğimde de böyle batmalar yaşamıştım.

Eklentiler

• IMG_20240815_134905.jpg
    166 KB · Görüntüleme: 40
O kanama muhtemelen yerleşme kanamasıdır. Kırmızı değilse de önemsiz diyorlar. Ben hiç yaşamadım ilkte de simdikinde de

bende bir gün gecıkmeyle ogrendım ama teste gitmedim fakat her sabah yapıyorum yada her akşam hrp aynı sekılde cift cızgı cıkıyor hıc koyulasma olmadı kasık agrımız varmıydı veyatta karın benım dunden beri fazlasıyla agrıyor duruyor agrıyor sıcaklık var regl olacakmısım gibi

Pazartesi kan vermeye gideceğim ben de beta değerinin sağlıklı ilerleyip ilerlemediğini görmek için. Düzenli artış olması gerekiyor. İdrar testine takılmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…