Hamilemiyim değilmiyim.. yoksa ben delimiyim :(

astigmat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2008
80
0
40
arkadaslar 6 temmuzda adet oldum 18 temmuzda kahverengı akıntım oldu. ıkı uc gun surdu bu garip akıntı. sımdı adet gunum normal seyrınden 7 gun sasmıs durumda. iki test yaptım ve negatif cıktı.. bı aylık bebek varsa eger mıde bulantısı bas dönmesı olmaz mı bunu sormak ıstıyorum bır de kan testı bır gunde sonuclanır mı _? yabancı ulkede oldugum ıcın bılmedıgımız bır yer.. bır ıkı saatlık bıseyse yaptırayım dıyorum yoksa iki arada bi derede deliricem ya..boshayallersmile​

canım 6 temmuzda regl olmussun
kanam baslangıc tarıhınden itibaren 12-18 günleri arası hamıle klama şansı yuksektır
yanı 18 temmuz senın hamıle kalabılecegın gunlerın baslangıcı....

ayrıca implantasyon yanı yerleşme kanamsı regle en az 3 gün ve en fazla 7 gün gün varken gelir.1 kere gelir biter süreklı kanama olmaz
senın daha yumurtan döllenmek için yenı yola çıkmış çatlamamış bile nasıl bebek olsun ayrıca
1 ay lık bebek olması için 4 hafta gecmesi lazım senın adetıondne itibaren daha 12 gün gecmıs 2 hafta bile değil
regl duzenın bozulmuş olabilir.eger tekrar ederse ve kesılıp tekrar baslayan kanamaların olursa doktoruna basvurmanı
trodine baktırmanı tavsiye ederim ....
trodi adet duzenını etkılediği gibi gebe kalmana da engel olr cunku

en kısa zamanda bebegın gelir inşallah

ben özel bir hastanede yaptırdım kan testi ve iki saatte sonuclandı.. bence yaptırabilirsin...

arkadasım testler doğru cıkar negatifse negatiftir ama bizler işte umutlanıyoruz cok isteyince inş.senin de diğer aya olur..

kızlar meraba hepimizin bebekleri bir an önce gelir umarım,2. aşılamamı oldum reglime 6 gün var regl olusakmışım gibi arada kramplar oluyo...bu kramplara kasık ağrılarına rağmen hamile kalan var mı bildiğiniz?cevaplarsanız çok düzelecek moralim

Slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende temmuzun 21 de adet olmam lazım dı ama adetim 5 gün gecikti ve 2 gün sürdü niye böyle oldu anlamadım çok ağrılı geçmişti ve gripin yutmuştum acaba ondan mı ve şimdi ağustosu bekliyorum bakalım ne olacak yine böyle olursa doktora gitmelimiyim

bence senden gelen akıntı yumurtan çatlamıştır ve onun lekelenmesidir

banada aynısı oldu canım ama malesef gebelikle bir alakası yok..stresten yada yorgunluktan ara kanaman olmuştur büyük ihtimalle...adetinin 18 ağustos civarı olucağını tahmin ediyorum bana öle olmuştu en azından

özel hastanede kan tahlili yaptırısan sonucu bikaç satte alırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…