Hamilemiyim Degilmiyim ???? yardim edin hanimlarrr

SerapAy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2009
144
1
regl'im 14 gun gecikdi ( ve bu ilk defa oluyor ), hafif hafif midem bulaniyor , ve deh$et bir sekilde açim normal yedigim halde , bir hafta once test yaptim negatif çikdi ( ama testi 5 dk yatay pozisyonda birakmak gerekiyormus ben elimde dikey birakdim .. ) dr dan randevu aldim ama ayin 30 undan once yer yok .. merakdan ölücem, sizin de basiniza geldi mi boyle bisey ..? paylasimlarinizi bekliyorum fisfisfis

Son düzenleme:

canım kan testi yaptır bence neyse kesin çıkar onda..inşallah güzel haberler alırsın

test negatif çikmasina ragmen hamile olanlar oldumu aranizda acaba .?
ve evet sanirim kan testine yollayacak dr beni ama çok bekleme var ancak iki hafta sonra randevum nasil bekleyecegim ..

iki hafta beklemene ne gerek var anlamadım canım ben kan testi yaptır git hemen zaten söylüyolar sana sonucu pozitif ya da negatif.

canım ben üç defa yaptım o testi şimdi bebişim içimde 5. ayını doldurmak üzre.bencede kan testi yap yada madem doktora gitmene daha var başka bir markadan test al sabah hemen kalkınca yap bekle belki bu defa kendini göstermek ister bu arada eğer geç döllenme gibi bir durumun varsa bebeğin en az 1 hafta daha testde çıkmayabilir

kan tahliline gittim beta hcg 33 çikdi , biyolojist adam gebelik baslangici dedi havalara uçuyorum , birazdan da kadin doktoruna gidicem , insallah ekografide biseyler goruruz , darisi butun bebek isteyenlerin basina .. :)

kan tahliline gittim beta hcg 33 çikdi , biyolojist adam gebelik baslangici dedi havalara uçuyorum , birazdan da kadin doktoruna gidicem , insallah ekografide biseyler goruruz , darisi butun bebek isteyenlerin basina .. :)

a ne güzel idrar tahlinde çıkmadı ama kan tahlilinde çıktı demek tebrik ederim,Allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin :Saruboceq:

Tebrik ediyorum. Allah analı babalı büyümesini sağlasın. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah. Mutluluklar.. :)

Bu konunun ilgili bölümü neresi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…