Hamilemiyim değilmiyim lütfen yardım edin

mervexxsd

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2024
1
1
22
Merhaba arkadaşlar benim adetimin üzerinden 2 gün geçti normalde her ay günümde olurdum ama bu ay 2 gün gecikme yaşadım pet kullanıyorum lekelenme şeklinde pembe renk bir akıntı var göğüs ucum çok fazla ağırıyor ve kasıklarımda ara sıra giren kasılmalar var ama rahatsız edici değil miğde bulantılarımda gün içerisinde beklemediğim anlarda geliyor dün gebelik testi yaptım ama negatif çıktı tekrar test yapmak için bi kaç gün daha beklemek istiyorum ama merak da ediyorum bu konu hakkında bir bilginiz varsa beni aydınlatırmısınız lütfen teşekkür ederim

Son düzenleme:
Adetiniz geciktiyse bir ihtimal vardır. Takip edin belki daha testte çıkacak kadar yükselmemiştir. Sabah idrarınızla tekrar yapın veya erken gebelik testi kullanın onlar daha hassas

Aynen erken gebelik testi yap canım adetten önce bile gösteriyor

kan verin direkt uğraşmayın. bence belirtilerinizin sebebi başka bir sey de olabilir. cünkü bu kadar belirtiye, hormonunuzun testte çıkacak kadar yükselmis olması gerekirdi. bence kan verin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…