Hamilemiyim değilmiyim kafam çook karışık

Rabisscyln

Bu göbüşde de artık bir bebiş büyüyoooor :D
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2016
4.369
2.659
Kızlar ben menogon+ femara kullandım 3 mayısta çatlatma iğnesi yaptım , 11 mayısta test yaptım silik çıktı 10.gün oluyordu o gün , 13 mayısta test yaptım nerdeyse hiç çizgi yoktu sabah erkenden yapmıştım oturdum ağladım kesin yok dedim...

16 mayısta anasağlığa gittim 10 gübi kan ve idrar verdim , öğleden sonra 3 gibi test yaptım bariz birşekilde ikinci çizgim ortaya çıktı , elim ayağım titredi çok sevindim eşime sarıldım deli gibi güldüm annemi aradım hayırlı olsun annane oluyosun dedim , kayınvalideme söyledim....

Ertesi gün anasağlığı aradım köye gelmiştim kan verdiğim gün , doktorum müjdeli haber vereyim mi vermeyeyim mi dedi ? Müjdeli haber isterim hocam dedim veeeee NEGATİF dedi eminmisiniz hocam test yaptım ikinci çizgi çıktı dedim ,idrarda birşey gözüküyor buraya gelince görüşelim gerekirse kanı tekrarlarız dedi...

Barkodu aldım baktım 0.100 cidden negatif...

Bugünde sabah 10 gibi felan wcde aklıma düştü peçeteyle sildim çok az leke geldi korktummmm , ara sıra ağrım oldu bugün afedersiniz yarım ped doldu anca ve 1.2 saatdir hiçbirşey yok kahverengi ve hafif kırmızıya yakın renkte....

Hiç başına böyle birşey gelen bilen duyan varmı sizce hamilemiyim ????

Eşim işten gelirken nöbetci eczaneden 2.3 tane test alıcak acilede gitmeyi düşünüyorum..

16 mayısta yaptığım test bu kızlar..

Eklentiler

• 20170516_160227-2.jpg
    20170516_160227-2.jpg
    9,1 KB · Görüntüleme: 127
  • 20170516_160227-1.jpg
    20170516_160227-1.jpg
    12,2 KB · Görüntüleme: 128
  • 20170516_160238-1.jpg
    20170516_160238-1.jpg
    7,7 KB · Görüntüleme: 134
  • 20170519_165717-1.jpg
    20170519_165717-1.jpg
    12,5 KB · Görüntüleme: 127
  • 20170519_165721-1.jpg
    20170519_165721-1.jpg
    11,7 KB · Görüntüleme: 113
  • 20170519_165725-1.jpg
    20170519_165725-1.jpg
    9,6 KB · Görüntüleme: 124
Canımm kanaman mı oldu senin ? Yazdıklarını yeni okudum. Testi hemen yap pozitifse mutlaka acile git yerleşme kanaması mı başka bir şey mi değrrlendirsinler. İnşallah yerleşmedir canım ya dualarım seninle

Canımm kanaman mı oldu senin ? Yazdıklarını yeni okudum. Testi hemen yap pozitifse mutlaka acile git yerleşme kanaması mı başka bir şey mi değrrlendirsinler. İnşallah yerleşmedir canım ya dualarım seninle
Eşim en geç 8.9 gibi evde olur gelirken getirecek hemen yapmayı planlıyoru uzandım bende ..aminnn inşallah öyledir çok tedirginim

Uzan uzan hiçbir şey yapma. Sıkma canını dua et bol bol allahtan hayırlısını iste. Veren O mucizeler O'nun..
Aynen öyle hayırlısıysa bebeğim benimledir rabbim biliyorya içimi ne kadar çok istiyorum kaç gündür ne sevinebildim ne sevinemedim

Aynen öyle hayırlısıysa bebeğim benimledir rabbim biliyorya içimi ne kadar çok istiyorum kaç gündür ne sevinebildim ne sevinemedim
Haklısın canım ya hep karışık bi durum vardı. İnşallah sonu hayır olsun seni anlıyorum. Bende her gün her an her saniye dua ediyorum ağlayarak ama sonra diyorum ki var bi zamanı tedbiri al takdiri allaha bırak. Bu öyle bir şey ki kaçış noktası yok. Tedbir aldıktan sonra tek çare beklemek. Saat 9u seninle bekliyor olacağım dualarım sebinle.

Testlerde bariz 2.çizgi belli, pozitif gözüküyor. Bende bu gebelik testlerinden alıp alıp yapmıştım, sürekli negatif çıkıyordu. Sonra kan testi yaptırdım, hamile olduğumu öğrendim. Şok oldum.. çünkü testlerin hepsi negatifti. Çok şükür anne oldum.. Sanırım bu testler nadiren de olsa yanıltabiliyor.

İnşallah hamilesindir inşallah bebeğin sımsıkı tutunur sana. Güzel haberlerini bekliyorum. :)

Haklısın canım ya hep karışık bi durum vardı. İnşallah sonu hayır olsun seni anlıyorum. Bende her gün her an her saniye dua ediyorum ağlayarak ama sonra diyorum ki var bi zamanı tedbiri al takdiri allaha bırak. Bu öyle bir şey ki kaçış noktası yok. Tedbir aldıktan sonra tek çare beklemek. Saat 9u seninle bekliyor olacağım dualarım sebinle.
Aynen öyle canım çok değişik bir durum bazen boşvereyim nasıl olsa olur diyorum etrafımda hamile olanları duydukca gördükce geri dayanamıyorumm...

Şu adet şeysinden nerdeyse iyice uyuz oldum , çocukken hevesleniyorsun ama büyüyünce anlıyorsun herşeyi...
Rabbim elbette en iyisini bilir kurban olduğum rabbim bizlerin yüzünü güldürür inşallah en yakın zamanda...

Saolasın inşallah saatler çabuk geçer

Testlerde bariz 2.çizgi belli, pozitif gözüküyor. Bende bu gebelik testlerinden alıp alıp yapmıştım, sürekli negatif çıkıyordu. Sonra kan testi yaptırdım, hamile olduğumu öğrendim. Şok oldum.. çünkü testlerin hepsi negatifti. Çok şükür anne oldum.. Sanırım bu testler nadiren de olsa yanıltabiliyor.

İnşallah hamilesindir inşallah bebeğin sımsıkı tutunur sana. Güzel haberlerini bekliyorum. :)
Tek tük yanlışlık olduğu oluyor beni bulmaz inşallah :KK70:. Rabbim sağkıklıca bir bebiş bağışlar inşallah bana olumsuz sonuç alıcağımdan çok korkuyorum inşallah akşam pozitifi tekrar görürüm..
Ömrü uzun olsun bebişinin , aminn inşallah tutunuyordurda annesinin yüzünü güldürür

Aynen öyle canım çok değişik bir durum bazen boşvereyim nasıl olsa olur diyorum etrafımda hamile olanları duydukca gördükce geri dayanamıyorumm...

Şu adet şeysinden nerdeyse iyice uyuz oldum , çocukken hevesleniyorsun ama büyüyünce anlıyorsun herşeyi...
Rabbim elbette en iyisini bilir kurban olduğum rabbim bizlerin yüzünü güldürür inşallah en yakın zamanda...

Saolasın inşallah saatler çabuk geçer
Aynen öyle bende bekarken derdim off adet olmadım bi olsamda göğüslerim inse sivilcelerim geçse ateş basıyo falan derdim. Şimdide her ay offf gene mi geldi bu sevimsiz misafir davet mi ettik ne var niye geliyosun diyorum:KK70: sonra klasik eşime sarılıp ağlama seansım başlıyı 2. Gün hadi yeni aya odaklan diyorum:)))

Aynen öyle bende bekarken derdim off adet olmadım bi olsamda göğüslerim inse sivilcelerim geçse ateş basıyo falan derdim. Şimdide her ay offf gene mi geldi bu sevimsiz misafir davet mi ettik ne var niye geliyosun diyorum:KK70: sonra klasik eşime sarılıp ağlama seansım başlıyı 2. Gün hadi yeni aya odaklan diyorum:)))
Ben artık eşime nasıl söylesem bilemiyorum onuda sevindiriyorum bi anda adet oldum diyince oda üzülüyor geri ben sinirleniyorum onun burnundan getiriyorumm :KK70:

Nasıl bir döngü yaşıyorsak allahım inşallah bu ay benim bebişimi yollamıştır rabbim sanada en kısa zamanda bir bebiş yollasın

Ben artık eşime nasıl söylesem bilemiyorum onuda sevindiriyorum bi anda adet oldum diyince oda üzülüyor geri ben sinirleniyorum onun burnundan getiriyorumm :KK70:

Nasıl bir döngü yaşıyorsak allahım inşallah bu ay benim bebişimi yollamıştır rabbim sanada en kısa zamanda bir bebiş yollasın
Amin canım aminn inşallah. Bende çok sinirli oluyorum eşime sarıyorum sonra üzülüyorum. O bu konuda benden daha raht en azından kendini kahretmiyo ama ben stresle beraber vücudumu mahveediyorum. Ağlamaktan burnumun kanadığını bilirim :KK43: Allahın gücüne gidrr diyede korkuyorum isyan gibi oluyo

Amin canım aminn inşallah. Bende çok sinirli oluyorum eşime sarıyorum sonra üzülüyorum. O bu konuda benden daha raht en azından kendini kahretmiyo ama ben stresle beraber vücudumu mahveediyorum. Ağlamaktan burnumun kanadığını bilirim :KK43: Allahın gücüne gidrr diyede korkuyorum isyan gibi oluyo
Rabbimin elbette gücüne gitmesin ama ne istemekten durabiliyoruz nede ağlayıp neden olmadı demekten...

Artık nasıl bir yön vereceğimi kendime bilmiyorum yani heleki ikinci çizgiyi bu sefer görünce o kadar mutlu oldumki eşim geldi gitti 4 kez teste bakıp durdu varmı ki yinede kendini fazla alıştırma dedi bana bugünde sordu kanaman birşeyim varmı siye yok dedim diyemedimki birşeyler var diye dilim varmıyor artık.

Rabbimin elbette gücüne gitmesin ama ne istemekten durabiliyoruz nede ağlayıp neden olmadı demekten...

Artık nasıl bir yön vereceğimi kendime bilmiyorum yani heleki ikinci çizgiyi bu sefer görünce o kadar mutlu oldumki eşim geldi gitti 4 kez teste bakıp durdu varmı ki yinede kendini fazla alıştırma dedi bana bugünde sordu kanaman birşeyim varmı siye yok dedim diyemedimki birşeyler var diye dilim varmıyor artık.
Emin olmadan söyleme canım bi test yapta sonuca göre bir şekilde deriz artık o da senin bi parçan iyi günde kötü günde beraberliğe söz verdik

Emin olmadan söyleme canım bi test yapta sonuca göre bir şekilde deriz artık o da senin bi parçan iyi günde kötü günde beraberliğe söz verdik
Bakalım bugün test getiricek aradım açık eczane bakıyorum dedi , artık tek çizgi olursa zaten söylerim

Kızlaar aranızda yokmu adet sanıp yerleşme kanaması olupda hamile olduğunu öğrenen??

Çok sasırdım kanda nasıl cıkmaz bazen gebelik testleri yanıltıyor inş o ihtimallerde olmazsın ama eger pozitif cıkarsa yine acile gitmeni tavsiye ederim vakit kaybetmeden benimde oldu ama degerim 204 tu 1 gün süren kahverengi akıntı oldu doktor progestan verdi yerleşme dedi ki ondan 1 hafta spnra kesemi görmüştüm

X