Hamilemiyim değil miyim ??

yelow

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2014
21
1
Arkadaşlar nişanlım ile aramızda yakınlaşma oldu şimdi alkoluydum ustume çıktı surtunme yoluyla ılıskıye gırdık ıcıme boşalmadı sanırım cunku arabanın kanepesine dokuldu içim rahat etmedi doğum kontrol hapı aldım 2 gun kulandım ve bıraktım korktum ilerde daha buyuk sorunlar yaşamaktan bılıyorum 2 gunetkısı olmaz ama 6 kez test yaptım 3 u ortada 3 u c'nın ustunde olacak sekılde duruyordu yanı tek cızgı negatıf ama nereden baksanız 10 gunu aştı bugun aç karnına yaptım gene negatıf fakat goguslerımde buyume sıskınlık hasasıyet mıde yanması bulantım sık ıdrara çıkmam çok fazla vajınamda akıntı karnımda bebek varmıs gıbı hısler yanı bır hamıle bayanın ılk ne yaşaması gerekıyorsa hepsı var yardımcı olur olurmusunuz lutfen normalde yapmam yanlıs bılıyorum ama sarhoşlugun cezası :KK43: :KK43: :KK50: :KK43:

kan testı yaptır canımm.. için rahat eder hem.. bölee düşünmek daha cokyıpratır seni. hakkında hayırlısı olsun

kan testı yaptır canımm.. için rahat eder hem.. bölee düşünmek daha cokyıpratır seni. hakkında hayırlısı olsun

olma riks varmıdır sence çünkü gerçekten çok gerildim nerden baksan 10 gun geçti çok agrılarım var olacak gibiyim ama olmuyorum
karnımda çok kotu bırsey var sankı surekli canım yanıyo batmalar var bu kadar geçmesi normal değil sanırım :KK50:

ben zannetmem hamile olduğunu hissettiklerin psikolojik senin
ya da adet olacaksın
kan ver hemen anlaşılır zaten

Son düzenleme:
yani ben şimdi kan versem net cevap alırım değil mi çok korkuyorum ya :KK43: tövbe şunu atlatayım
peki bu kasık agrılarım,mide yanmalarım,mide bulanmalarım,goguslerımde sıskınlık sık idrara çıkmam en önemliside vajınada akıntım var normal mi yada ilaç 2 gunde olsa kulandım dıye mı boyle gec oldum ilaçın etkısı olabılır mı en ıyısı özele gıdıp bakınmam cunku gecen ay 14 gun hasta oldum 1 hafta normal 1 hafta ilaç yuzunden :18:

yani ben şimdi kan versem net cevap alırım değil mi çok korkuyorum ya :KK43: tövbe şunu atlatayım
peki bu kasık agrılarım,mide yanmalarım,mide bulanmalarım,goguslerımde sıskınlık sık idrara çıkmam en önemliside vajınada akıntım var normal mi yada ilaç 2 gunde olsa kulandım dıye mı boyle gec oldum ilaçın etkısı olabılır mı en ıyısı özele gıdıp bakınmam cunku gecen ay 14 gun hasta oldum 1 hafta normal 1 hafta ilaç yuzunden :18:

stres ve sıkıntı adeti geçiktirir sakin ol keşke o kadar kolay hamile kalınsaydı.....

stres ve sıkıntı adeti geçiktirir sakin ol keşke o kadar kolay hamile kalınsaydı.....

umarım sadece sitres ve sıkıntıdan olur umarım /: valla arkadaşlar iyiki varsınız yoksa herhalde kafayı yerıdm 10 gundur felaket bır sıtres var uzerımde:KK53:

umarım sadece sitres ve sıkıntıdan olur umarım /: valla arkadaşlar iyiki varsınız yoksa herhalde kafayı yerıdm 10 gundur felaket bır sıtres var uzerımde:KK53:

sakin ol canım benim daha da sıkıntı edersen kan ver bitsin bu dert...

kan testı ıdrar testı verdım negatıff cıktı ayyy Allahım cok sukur ya cok mutluyum kasıklarımda agrı vardı dusuk dıye korktum ıdrar yolarında enfeksıyon varmıs adet olmamın nedenıde kulandıgım ılaçdan kaynaklanıyormus kadın doguma yonlendırdı :) :) :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

X